Kuruluş Osman’ın kadrosuna yeni oyuncu... Almanya’dan sürpriz transfer

Kuruluş Osman dizisinin kadrosuna flaş bir isim daha dahil olur.  Başrolünde Burak Özçivit'in rol aldığı ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman dizisinin kadrosuna ünlü bir Alman aksiyon oyuncusu katıldı.

Yayınlanma Tarihi: 08.11.2021 12:17
Değiştirme Tarihi: 08.11.2021 12:17
Kuruluş Osman’ın kadrosuna yeni oyuncu... Almanya’dan sürpriz transfer

ATV’nin Bozdağ Film imzalı dizisi “Kuruluş Osman” 3. yılında da çarşamba akşamları seyirciyi ekran başına toplamaya devam ediyor.

Yapım ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ’ın yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda bu sezon Ahmet Yılmaz oturuyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Burak Özçivit’in başrolünü oynadığı dizinin kadrosuna son olarak ünlü bir Alman aksiyon oyuncusu katıldı.

Yazmeen Baker, reyting rekortmeni dizide Julia karakterine hayat verecek. Savaşçı bir kadın olan Julia diziye renk katacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

KURULUŞ OSMAN DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Osman Bey'e karşı tek şanslarının güçlerini birleştirmek olduğunu gören tekfurlar Nikola, Kosses ve Rogatus artık aynı masada dost olarak oturmaktadır. Osman Bey'i toplantılarına davet eden tekfurları büyük bir sürpriz beklemektedir.

İstihbarat toplamak üzere Harmankaya Kalesi'ne gidip Mari Kosses'le buluşan Malhun Hatun, Şam'dan bölgeye gelecek büyük bir kervanın haberini alır. Osman Bey bu istihbaratı avantajına çevirip tekfurlara darbe indirmek için zekice bir plan kurar. Malhun Hatun, savaşa dahil olmak istediğini Osman Bey'e söyler. Papaz Gregor'un Hıristiyan halka buluşmasından rahatsız olan tekfurlar, Osman Bey'in bölgedeki etkisini artırmak için yaptığı hamlelerin önüne geçebilmek için yeni kararlar alır.

Osman Bey, bölgenin kaderini etkileyecek baskın için nasıl bir strateji kuracak? Tekfurlar kervanlarını Osman Bey'den korumak için ne yapacak? Turgut Alp kervan baskınında nasıl bir rol alacak? Papaz Gregor'un Hıristiyan halkla buluşması Osman Bey'in bölgedeki nüfuzunu nasıl etkileyecek? Malhun Hatun'un cenk meydanına dönüşü neleri değiştirecek? Tekfur Rogatus, en güvendiği komutanının ölümüne nasıl yanıt verecek?

İlgili Sayfalar: Magazin