Kuruluş Osman dünyaca ünlü oyuncuyla ekranlara geliyor!

Sevilen Türk dizisi Kuruluş Osman'a yeni bir oyuncu dahil oluyor. Türk tarihinin tozlu sayfalarını izleyiciyle buluşturan Kuruluş Osman oyuncu kadrosuna pek çok başarılı ismi dahil ederken bunlardan biri de dünyaca ünlü boksör Zabit Samedov oldu. Zaferleriyle Türkiye'yi gururlandıran Azerbaycanlı boks ustası Kuruluş Osman 35.yeni bölümde izleyici karşısına çıkacak.

Yayınlanma Tarihi: 24.11.2020 12:34
Değiştirme Tarihi: 24.11.2020 12:34
Kuruluş Osman dünyaca ünlü oyuncuyla ekranlara geliyor!

Burak Özçivit, Özge Törer, Cüneyt Arkın, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Tamer Yiğit, Yeşim Ceren Bozoğlu, Seçkin Özdemir, Seray Kaya, Ahmet Yenilmez gibi isimleri kadrosunda bulunduran Kuruluş Osman dünyaca ünlü bir ismi de kadrosuna kattı. Dizinin dikkat çeken yeni transferi, dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov oldu.

Çarşamba akşamı yayınlanacak 35.yeni bölümde ekrana bomba gibi bir giriş yaparak kameralar karşısına geçecek olan kick boks ustası Zabit Samedov, dizi izleyicilerine unutulmaz anlar yaşatacak.

Zabit Samedov'un "Kuruluş Osman" kadrosunda yer alması özellikle Türk dünyasında heyecan yaratırken, ünlü kick boksçunun kadroya katıldığını dizinin yapımcısı, senaryo yazarı ve proje tasarımcısı Mehmet Bozdağ, sosyal medya hesaplarından şu sözlerle duyurdu:

"Tüm dünyada başarılarıyla göğsümüzü kabartan Azerbaycanlı kick boks ustası Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine katıldı. Can Azerbaycan'a selam olsun. Ordularımız Muzaffer olsun"

Haber ile ilgili metin girin!.