Kuruluş Osman dizisinin 5. bölüm fragmanında Osman Bey ve Dündar Bey karşı karşıya geliyor

Kuruluş Osman dizisinin 5. bölüm fragmanında Osman Bey ve Dündar Bey karşı karşıya geliyor
Yayınlanma Tarihi: 12.12.2019 10:30 | Değiştirme Tarihi: 12.12.2019 10:30

Kuruluş Osman dizisi yayınlanan 5. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Osman Bey ve Dündar Bey karşı karşıya geliyor. Neler yaşanacağı ise merak konusu oluyor. İşte detaylar.

Kuruluş Osman dizisi ekranlara son bölümüyle izleyicilerine yine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde heyecan oldukça arttı. Son bölümün bitmesinin ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise dikkat çeken detaylar yer aldı. Yeni bölümde Osman Bey ve Dündar Bey karşı karşıya geliyor. İşte detaylar.

"KANSA KAN"

Şeyh Edebali ile Osman Bey arasındaki bağı öğrenen Alişar, "Demek Osman'ın ateşini Edebali körükler. Biz de bu ateşi söndürelim ki sözümüz yerde kalmasın" diyor. Alişar, Osman Bey'in Prenses Sofya'yı alması üzerine, "Osman beni çiğnedin, devleti çiğnedin, devlet de seni çiğneyecek" sözleriyle tepkisini dile getiriyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Fragmanın sonunda Osman Bey ile Dündar Bey arasındaki diyalog dikkat çekiyor. Dündar Bey'in "Bizi de mi hançerleyeceksin" sözüne Osman Bey, "Kansa kan" diyerek yanıt veriyor.