Kuruluş (Diriliş) Osman ne zaman başlayacak? Yayın tarihi belli oldu mu?

Kuruluş (Diriliş) Osman ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı birçok dizisever tarafından sorgulanmaya devam eden konular arasında yer alıyor. Büyük bütçelerin ayrıldığı ve başrollerinde Burak Özçivit'in olduğu film büyük bir merakla bekleniyor. Peki, Kuruluş (Diriliş) Osman ne zaman başlayacak?

Yayınlanma Tarihi: 24.10.2019 13:02
Değiştirme Tarihi: 24.10.2019 13:02
Kuruluş (Diriliş) Osman ne zaman başlayacak? Yayın tarihi belli oldu mu?

Kuruluş (Diriliş) Osman dizisi için artık nefesler tutuldu. Binlerce izleyicinin merakla beklediği Kuruluş (Diriliş) Osman dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Peki, Kuruluş (Diriliş) Osman ne zaman başlayacak? Yayın tarihi belli oldu mu?

KURULUŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Kuruluş Osman’ın ne zaman başlayacağı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Güncel açıklamaları haberimiz içerisinden takip edebilirsiniz. Heyecanla beklenilen dizi ATV ekranlarında yayınlanacak.

KURULUŞ OSMAN HANGİ GÜN YAYINLANACAK?

Diriliş Ertuğrul’un yayın günü olan çarşamba günü Kuruluş Osman’ın yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Çarşamba günü ekrana gelen Sen Anlat Karadeniz’in final yapacağı açıklamasının gelmesinin ardından Kuruluş Osman’ın Çarşamba günleri izleyici karşısına çıkacağı öngörülüyor.

KURULUŞ OSMAN İLK TANITIM İÇİN TIKLAYINIZ