Kurtlar Vadisi'nin Güllü Erhan'ı ameliyat oldu!

Kurtlar Vadisi'nin Güllü Erhan'ı ameliyat oldu!
Yayınlanma Tarihi: 19.10.2017 21:55 | Değiştirme Tarihi: 19.10.2017 21:55

'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinde 'Güllü Erhan' karakterini canlandıran Erhan Ufak, Antalya'da tüp mide ameliyatı oldu. Ünlü oyuncunun 9 ayda 45 kilo vermesi hedefleniyor.

Erhan Ufak, Antalya'da çekilen 'Kurtlar Vadisi Vatan' filminin vizyona girmesinin ardından aşırı kilolarından kurtulmak için mide küçültme ameliyatı olmak amacıyla Medical Park Antalya Hastanesi'ne başvurdu. Hastanenin obezite cerrahisi bölümünden Opr. Dr. HASAN Pınar tarafından gerçekleştirilen ameliyat ile 39 yaşındaki oyuncunun midesi çay bardağı kadar küçültüldü. Ameliyat olmadan önce 120 kilo ağırlığında olduğu belirtilen Erhan Ufak'ın, 9 ayda ideal kilosu olan 75'e düşmesinin beklendiği belirtildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ameliyatın ardından taburcu edilen Ufak, kilo veremediği ve sağlıklı bir hayat yaşamak istediği için bu ameliyatı olmaya karar verdiğini söyledi. Ameliyatının başarılı geçtiğini dile getiren Ufak, "İnşallah kısa sürede kilo vermeye başlayacağız. Doktor ve sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu ameliyatı olmak isteyenlere seslenmek istiyorum; Korkulacak bir şey  yok. Kendinize güvenin ve 'ben başarabilirim' deyin. Bunu dedikten sonra başarmış olacaksınız. Sağlık için değişim elinizde" şeklinde konuştu.

"Bir yıl içerisinde normal kilosuna kavuşacağına inanıyoruz"

Ameliyatı gerçekleştiren Opr. Dr. Pınar, "Erhan Bey'in daha önce ablası ve yeğenini de ameliyat etmiştik. Onlardaki değişikliği görünce kendi sağlığı ve iş hayatındaki başarısı için de bu ameliyatı olmaya karar verdi. Amacımız Erhan Bey'in daha sağlıklı, mutlu, huzurlu, başarılı olması için  elimizden geleni yerine getirmekti. Tüp mide ameliyatı gerçekleştirdik. Her şey çok iyi gidiyor. Herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Takiplerini gerçekleştireceğiz. Bir yıl içerisinde normal kilosuna kavuşacağını düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Oyuncunun ameliyattan önce vücut kitle endeksinin 38 civarında olduğuna dikkati çeken Hasan Pınar, "Bu hastalık düzeyinde obezite sınırında  olarak değerlendirilebilir. Bu ameliyat ile diyabet, kalp gibi hastalıklardan da Erhan Bey'i korumak istiyorum. Kendisine sağlıklı ve başarılı yıllar diliyorum" dedi.