Kurtlar Vadisi'nin Abidin'i yıllar içindeki değişimiyle şaşkına çevirdi!

Başrollerini Oktay Kaynarca, Özgü Namal, Necati Şaşmaz gibi isimlerin paylaştığı Kurtlar Vadisi dizisinde hayat verdiği 'Abidin' karakteriyle akıllara kazınan ünlü oyuncu Abidin Yerebakan, son haliyle şaşırttı.

Yayınlanma Tarihi: 27.01.2022 10:02
Değiştirme Tarihi: 27.01.2022 10:02
Kurtlar Vadisi'nin Abidin'i yıllar içindeki değişimiyle şaşkına çevirdi!

Türk televizyonlarının efsane yapımları arasında yer alan Kurtlar Vadisi dizisi, güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle, yayınlandığı dönem izleyiciyi ekrana kilitliyordu. Dizide 'Abidin' karakterini canlandıran Abidin Yerebakan, değişimiyle dikkat çekti.

1966 yılında dünyaya gelen Abidin Yerebakan, oyuncu olmadan önce bir devlest hastanesinde teknisyen olarak çalışıyordu. Gençlik yıllarında tiyatroya ilgi duymaya başlayan Yerebakan, 2002 yılında yer aldığı Sırlar Dünyası dizisiyle ekran macerasına adım attı.

''Bu bir mafya dizisidir'' sloganıyla ekrana gelen Kurtlar Vadisi dizisinde kendi adıyla oynayan Yerebakan, 2009 yılında ise Kolpaçino filminde 'Ekrem' karakterini canlandırdı.

Abidin Yerebakan, 2017 yılında geçirdiği mide ameliyatı sonrası 46 kilo vermişti.

Yerebakan'ın sosyal medya paylaşımlarına ''Vay çapsız Abidin yıllar sana da acımadı'' ve ''Sen de ihtiyarlamışsın'' gibi yorumlar yapılıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin