Kurtlar Vadisi Pusu'dan yeni sezonun ilk fragmanı

Defne Samyeli'yi kadrosuna katan dizinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. İzleyici Abdülhey karakteri ile karşımıza çıkan Kenan Çoban'ın yeni sezonda Kurtlar Vadisi'ne dönüp dönmeyeceğini merak ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 09.09.2015 13:53
Değiştirme Tarihi: 09.09.2015 14:00
Kurtlar Vadisi Pusu'dan yeni sezonun ilk fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu hasreti sona eriyor. Polat Alemdar bu yıl kendini birbirinden değişik zorlu görevlerde ve serüvenlerde bulacak.   11 yıldır Abdülhey karakteri ile karşımıza çıkan Kenan Çoban yeni sezonda Kurtlar Vadisi'ne dönecek mi?

Defne Samyeli ajan oluyor

Yapımcılığını Pana Film’in üstlendiği, başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu ve Ali Buhara Mete gibi önemli isimlerin yer aldığı “Kurtlar Vadisi Pusu”nun yeni sezon çekimleri devam ediyor. Efsane dizinin oyuncu kadrosuna bu sezon, kendisini hem oyuncu hem de haber sunucusu olarak tanıdığımız Defne Samyeli de dahil oluyor. Samyeli, inatçı ve mücadeleci bir karaktere sahip olan ajan Zeynep’i canlandıracak.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Yeni sezonda Kurtlar Vadisi Pusu izleyicisinin büyük sürprizlere hazır olmasını isteyen Samyeli, fenomen dizinin oyuncu kadrosuna katılmasıyla ilgili ise şunları söyledi:

“Benim için sürpriz oldu. Kurtlar Vadisi Pusu popülaritesi, etkisi ve istikrarıyla sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok ülkesinde fenomen olmuş bir marka.  Kurtlar Vadisi Pusu ekibini dizi ilk doğduğu gün tanımıştım. Dolayısıyla ilk günden yükselişine tanıklık ettiğim için ayrıca duygusal bağımın olduğu bir proje. Necati Şaşmaz’ın bana canlandırmam için önerdiği karakteri duyunca hiç düşünmeden evet dedim. Zeynep, yıllardır oynamayı istediğim, çocukluğumdan beri hayal ettiğim bir karakter. Duygum, bilgim, birikimim ve emeğimle Kurtlar Vadisi Pusu’ya en verimli şekilde katkıda bulunmak için heyecanlıyım.”

Fragmanda Polat, eski bir kiliseye girerken (Kuzery Kıbras Türk Cumhuriyeti’nde olduğu iddia ediliyor) görülüyor. 

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Polat Alemdar içeri girdiğinde yerde kanlar içinde bir rahip görüyor. Polat Alemdar adamı kontrol ederken hazırlıksız yakalanıyor ve kendisine doğrultulmuş bir silahla yüz yüze geliyor. Peki Polat’a silah doğrultan kim? 

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Kurtlar Vadisi Pusu 13. sezon tanıtmında Polat Alemdar'a silah doğrultan kişi görülmüyor ki dizinin hayranları bu kişinin kimliğiyle ilgili teoriler üretmeye şimdiden başladılar bile... Adaylar arasında Abdülhey ve Ustura Kemal var. 

 

Haber ile ilgili metin girin!.