Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kurt Seyit ve Şura ilk bölümüyle rekor kırdı

Kurt Seyit ve Şura ilk bölümüyle rekor kırdı

Star TV'de başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın paylaştığı dizi ilk bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitledi.

05.03.2014 13:44

Star’ın yeni dizisi “Kurt Seyit ve Şura” yayınına iddialı bir giriş yaptı. İlk yayın gününde sosyal medyada adeta zirve yapan dizi ratinglerde ise bu sezon yayınlanan diziler arasında en iyi başlangıcı yaptı.TNS verilerine göre dizi, AB grubunda %10.44 ve özellikle reklamverenlerin dikkate aldığı 20+ABC1 grubunda % 10.36 rakamlarına ulaşarak yayına, başlangıç rekoru ile merhaba dedi.

Sosyal medyada Kurt Seyit fırtınası estiÇekim kalitesi, hikayesi ve oyunculuklarıyla büyük övgü alan 'Kurt Seyit ve Şura', günlük sosyal medya ratingi ölçen Somera'nın analizine göre % 74,04 ratingle sosyal medyada en çok konuşulan dizi oldu. Ünlülerden Kurt Seyit ve Şura yorumuGülben Ergen: Salı akşamları 20.00 ile 22.00 arası toplantı, görüşme, çekim başta olmak üzere, telefon, sms, whatsapp dahil görüşme kabul etmiyorum #kurtseyit Yüzün özlediğim her şeyden daha güzel. #kurtseyitİpek Tuzcuoğlu: #KurtSeyitveSura müthiş güzel bir iş olmuş. Başta harika yönetmen Hilal Saral olmak üzere tüm ekibin yüreğine sağlık. Tebrikler.Nazlı Çelik: Kurt Seyit ve Şura’yı seyretmeye hazır mısınız? Hadi ekran başına. Star haber’den hemen sonra.Helin Avşar: Bayıldım bu diziye çekimler harika. Takip edeceğim bir dizi buldum. yok böyle bir prodüksiyon ayakta alkışlıyorum sinema filmi tadında muhteşem bir dizi olmuş..Kurt seyit ve ŞuraHaber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil