Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kıvanç Tatlıtuğ'dan şok hareket

Kıvanç Tatlıtuğ'dan şok hareket

Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı Bir Küçük Eylül Meselesi’nin galasında gözler Kıvanç Tatlıtuğ'u aradı ama...

14.02.2014 07:54

Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı Bir Küçük Eylül Meselesi’nin galası yıldız akınına uğradı…Mart ayında çok iddialı yapımlarla ekranlarda boy gösterecek olan Engin Akyürek ve Farah Zeynep Abdullah’a çok yakında rakip olacak olmalarına rağmen ünlü oyunculardan destek büyüktü…KENAN İMİRZALIOĞLU’NDAN TAM DESTEKKaradayı’nın yıldızı Kenan İmirzalıoğlu ikiliyi yalnız bırakmadı. Medcezir ve Muhteşem Yüzyıl oyuncuları da adeta tam kadro yer aldılar galada.TUBA BÜYÜKÜSTÜN ROL ARKADAŞINI YALNIZ BIRAKMADIObjektiflere takılanlar arasında yakında yayın hayatına başlayacak olan dizideki partneri Engin Akyürek’i yalnız bırakmayan Tuba Büyüküstün de vardı. Güzel oyuncu yeni partnerine tam destek verdi ve en önemli gecesinde yalnız bırakmadı.

Haber ile ilgili metin girin!.GÖZLER KIVANÇ’I ARADIAncak gecede gözler aslında başka bir ismi aradı. Mart ayında yayına başlayacak olan Kurt Seyit ve Şura’da Farah Zeynep’in rol arkadaşı olan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ.ŞURA KURT SEYİT’SİZ KALDIKıvanç Tatlıtuğ’un galada yer almaması akıllara Kurt Seyit ve Şura’da bir kriz mi çıktı sorularını getirdi. Tatlıtuğ’un rol arkadaşının sinema filminin galasında boy göstermemesi tartışma konusu oldu. Haber ile ilgili metin girin!.(ratingkurdu.com)
Yorumlar | 0
üye profil