Kulüp dizisinin Raşel'i Asude Kalebek'in yaşını öğrenen şoke oluyor!

Netflix'in yeni dizisi Kulüp oyuncuları ve konusu ile izleyicilerden tam not aldı. Dizide Raşel karakterine can veren Asude Kalebek ise sosyal medyada merak konusu oldu. Genç oyuncunun yaşını öğrenenler ise şoke oldu.

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2021 11:07
Değiştirme Tarihi: 19.11.2021 11:07
Kulüp dizisinin Raşel'i Asude Kalebek'in yaşını öğrenen şoke oluyor!

Netflix'in yeni dizisi Kulüp oyuncuları ve konusu ile izleyicilerden tam not aldı. Kulüp dizisinin en dikkat çeken karakterlerinden olan Kulüp Raşel kim merak ediliyor.

İşte Kulüp dizisi Raşel'i Asude Kalebek kimdir, kaç yaşında, nereli?

İşte Asude Kalebek hakkında merak edilenler...

Kulüp dizisi Raşel kimdir? 

Yahudi olan ve hamile kaldığı sevgilisinin ölümüne neden olan Yahudi Matilda hapse girer. Kulüp dizisinde afla hapisten çıkan Matilda ve yetimhaneye bırakılan Raşel seneler sonra bir araya geliyor. Raşel yahudi olması nedeniyle sevdiği adamla birlikte olamıyor. Dizi boyunca Raşel'in annesiyle ve sevdiği adamla olan mücadelesi nefesleri kesecek.

Kulüp dizisi Asude Kalebek kimdir? 

18 Haziran 1999, İstanbul doğumlu Asude Selma Kalebek 22 yaşındadır. Boğaziçi Üniversitesi son sınıf öğrencisi olan Asude Selma Kalebek okulun yanı sıra oyunculuk alanında da kendisini geliştiriyor. Kalebek, İstanbul Sahne Sanatları Tiyatrosu’ nda eğitimine devam ediyor. Kalebek Instagram'da, "asudekalebek" kullanıcı adı ile paylaşım yapıyor.

İlgili Sayfalar: Magazin