Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Küçük Onur: Ergenlik kurbanı oldum

Küçük Onur: Ergenlik kurbanı oldum

‘Küçük Onur' lakabıyla ünlenen Onur Sarıkaya, Özel bir televizyon kanalında yayınlanan magazin programında çarpıcı açıklamalar bulundu.

07.11.2016 15:14

90’lı yılların çocuk yıldız furyasında yıldızı parlayan isimlerden biri de Onur Sarıkaya. “Küçük Onur” adıyla tanınan Sarıkaya, sahne hayatını ve ekrandan uzak kaldığı dönemi canlı yayında anlattı.

Gazino kültürünün çok farklı bir kültür olduğunu kaydeden Onur Sarıkaya, kendisini dinlemeye genelde ailelerin geldiğini ve yanında çocuklarının da bulunduğunu söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sarıkaya şöyle devam etti: 

 “Para kazanmak ve aileme yardım etmek zorundaydım ve çok küçük yaşlarda sahneyle tanıştım. Allah herkese bir misyon yüklüyor. Kimimiz çocuk olarak yaşıyoruz, kimimiz çocuk yaşta olgunlaşmak zorunda kalıyoruz. Hiçbir zaman ‘Çocukluğumu yaşayamadım’ demiyorum. AVM’ye gittiğimde Oyun salonlarının önünde durup 2-3 tur atari oynuyorum. Ses değişim dönemindeydim. Albüm yapmak istemedim. Belli periyodlarda şan eğitimi alarak yoluma devam ettim. Şarkı söylerken bir yerde kalıyordu sesim. Sonra bunun tıbbi yöntemlerle değil de eğitimlerle düzeleceğini öğrendim" 

Haber ile ilgili metin girin!.

İlk ünlü olduğu o dönem içkili ortamlarda sahne aldığını itiraf eden 'Küçük Onur', "Başıma çok kötü şeyler gelebilirdi. Çok şükür gelmedi. Kendimi ve ailemi korumak adına uzak durdum. İçilen tek şey Alkol değildi. İmza yetkim ailemdeydi. 72 bölüm dizi çektik, 3 albüm yaptık. Şimdi de sahneye çıkıyorum, ekstralara gidiyorum. Bizim kafamız kıskançlığa çalışmıyordu. ‘İbrahim şöyle ben niye böyleyim’ dediğim olmadı hiç. İkimizi hiç kıyaslamadım. Onun da öyle düşünceleri olmamıştır" şeklinde konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Sahne döneminde herkesten büyük destek gördüm. Kimi şarkı vererek destek oldu, kimi stüdyoya gelerek fikir verdi. Parasal sorun hiç yaşamadım. Kız arkadaşımla bir şeylerin sözünü verdik. İnşallah önümüzdeki yaz evleneceğiz. Ben ailesini çok seviyorum, ailesinin de beni sevdiğine inanıyorum" dedi.

Yorumlar | 0
üye profil