Küçük İbo yıllar sonra ortaya çıktı ve yaptığı itirafla gündem oldu! Son hali herkesi şaşırttı

90'lı yılların sonuna doğru ünlenen ve sesi ile herkes tarafından beğenilen, İbrahim Tatlıses'in tahtın aday gösterilen çocuk şarkıcılardan olan Küçük İbo, yıllar sonra ortaya çıktı ve son haliyle herkesi şaşırttı. Yıllar sonra görüntülenen Küçük İbo yaptığı itiraflarda magazin gündeminde oldukça konuşuldu. İbo, "12 yaşımda albüm çıkarmam ve şöhret olmam hataydı. Şimdiki aklım olsa küçük yaşta müzik dünyasına atılmazdım. Daha bilinçli adımlar atardım" diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2021 10:48
Değiştirme Tarihi: 02.11.2021 10:48
Küçük İbo yıllar sonra ortaya çıktı ve yaptığı itirafla gündem oldu! Son hali herkesi şaşırttı

Sesi ile İbrahim Tatlıses'in tahtına aday gösterilen Küçük İbo şimdilerde eski popülerliğini yakalayamasa da onu hatırlayanlar oldukça fazla. Küçük İbo, 12 yaşında çıkardığı albümle şöhret olmuştu.

Sahnelere geri dönen şarkıcı, Karadeniz turnesine çıktı. Küçük İbo'dan yıllar sonra gelen itiraf ise magazin gündemine bomba gibi düştü.

Küçük İbo, 12 yaşında çıkardığı albümle şöhret olmuştu. Sahnelere geri dönen şarkıcı, Karadeniz turnesine çıktı. Samsun'da başlayan turnenin ikinci durağı Fatsa Maksim Gazinosu oldu.37 yaşındaki şarkıcı, konser sonrası açıklamalarda bulundu.

"ŞÖHRET OLMAM HATAYDI"

İbo, "12 yaşımda albüm çıkarmam ve şöhret olmam hataydı. Şimdiki aklım olsa küçük yaşta müzik dünyasına atılmazdım. Daha bilinçli adımlar atardım" diye konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin