Küçük Ağa'nın finaline büyük tepki!

Küçük Ağa'nın finaline büyük tepki!
Yayınlanma Tarihi: 19.03.2015 13:29
Değiştirme Tarihi: 19.03.2015 13:29

Dizide Sinem ve Ali'nin bir trafik kazasında öldürülmesi, izleyicilerin sosyal medyada adeta kıyamet koparmalarına neden oldu.

Kanal D ekranında 50 bölüm yayınlanan Küçük Ağa dizisinin izleyicileri final bölümünden memnun kalmadı. Son bölümde tam işler yoluna girmişken Sinem (Birce Akalay) ve Ali (Sarp Levendoğlu)'nin bir trafik kazasında öldürülmesi, izleyicilerin sosyal medyada adeta kıyamet koparmalarına neden oldu. 

Final bölümü izleyiciyi şaşırttı

Dizinin seyircileri sert bir dille finali sevmediklerini ve daha mutlu bir sonu hak ettiğini belirtirken bazı izleyiciler ise dizinin sonunda bitiyor olmasından dolayı mutlu olduklarını dile getirdi. Sürpriz son ile ilgili olarak ise henüz hiçbir yerden açıklama gelmedi. Bunun yanı sıra yapım, reytinglerde de oldukça gerilerde kaldı. 

İkinci sezonda tutunamamıştı

28 Ocak 2013'te yayın hayatına başlayan dizi, kısa zamanda ekranın yeni fenomenine dönüşmüş ve başarılı bir performans sergilemişti. Ancak yeni sezonda istenilen sonuçları alamayan yapımın önce saati, sonra da kaderi değişmişti. Dizinin başrollerini ise Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Emir Berke Zincidi ve Zeki Alasya paylaşıyordu.