Kübra Merve Günata kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Kübra Merve Günata hakkındaki bilgiler

Kübra Merve Günata kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye yedinci bölümünde kör eleme turu devam etti. Yeni bölümde sahne alan Kübra Merve Günata, performansıyla dikkat çekti ve dört jüriyi döndürmeyi başardı. Peki, Kübra Merve Günata kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2021 23:41
Değiştirme Tarihi: 13.11.2021 23:41
Kübra Merve Günata kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Kübra Merve Günata hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu turda sahneye çıkan yarışmacılardan Kübra Merve Günata, 7. bölümde sahnedeki performansı ile 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı. Programın takipçileri de Kübra Merve Günata’ya dair bilgileri sorguluyor. Peki, Kübra Merve Günata kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE KÜBRA MERVE GÜNATA KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Kübra Merve Günata, 29 yaşında. Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu. Branşının çello olduğunu söyleyen yarışmacı, diğer yandan gitar, piyano çalmayı biliyor. Tarzının arabesk, fantezi, halk müziği, sanat müziği ve eski pop olduğunu söyledi.

KÜBRA MERVE GÜNATA HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Kübra Merve Günata, “BEN İNSAN DEĞİL MİYİM” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla dört jüri üyesini de döndürmeyi başardı. İlk turu geçen Kübra Merve Günata, Ebru Gündeş’in takımına katıldı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin