Kübra Gözel kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Kübra Gözel hakkındaki bilgiler

Kübra Gözel kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye dördüncü bölümün dikkat çeken isimlerinden birisi de Kübra Gözel oldu. Performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacı hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Kübra Gözel kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2021 23:58
Değiştirme Tarihi: 23.10.2021 23:58
Kübra Gözel kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Kübra Gözel hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Kübra Gözel, dördüncü bölümde performansıyla damga vurdu ve dört jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Kübra Gözel kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE KÜBRA GÖZEL KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Kübra Gözel, 24 yaşında. Yarışmaya Ankara'dan katılıyor. Kübra Gözel, müzik öğretmeni ve Gazi Üniversite Yüksek Lisans öğrencisi. Ankara'da bazı sahnelerde haftanın belirli günlerinde sahne alıyor. Instagram'da "kfbra" kullanıcı adıyla yer alıyor. Ve yaklaşık 10 bin takipçisi bulunuyor.

KÜBRA GÖZEL HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin dördüncü bölümünde ekrana gelen Kübra Gözel, “VAZGEÇTİM” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla tüm jüri üyelerini döndürdü. Bu yarışmacı için Murat Boz, Ebru Gündeş’i blokladı. Beyazıt Öztürk ise Ebru Gündeş’i blokladı. Kübra Gözel, yoluna Beyazıt Öztürk’ün takımında devam etmeyi seçti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin