Kübra Ceylan 2021 sonbahar kış modasını değerlendirdi

Kübra Ceylan, 2021 sonbahar kış modasını değerlendirdi. “Oversize paltolar, rahat giyimin en önemli parçaları arasında yer alıyor. Ayrıca soğuk havalarda muhteşem bir sıcaklık yaratan paltolar, sokak modasında da özel bir yere sahip. 2021 sonbahar kış modası kapsamında trikolara değinmeden olmaz. Çünkü trikolar, kumaş yapıları sayesinde kış aylarında rahat bir kullanım sunuyor. Triko takımlar, büyük bir ilgi görüyor. Modern çizgileriyle trikolar hem özel günlerde hem de gündelik hayatta rahatlıkla kullanılabiliyor.” 

Yayınlanma Tarihi: 15.10.2021 11:29
Değiştirme Tarihi: 15.10.2021 11:29
Kübra Ceylan 2021 sonbahar kış modasını değerlendirdi

Ceylan, 2021 sonbahar kış modasını değerlendirmeye şu sözlerle devam etti: “Yaz aylarında oldukça fazla kullanılan bol pantolonlar, kış aylarında da kullanılmaya başlandı. Topuklu ayakkabılarla kombinlenen bol pantolonlar, muhteşem bir şıklık vadediyor.”

“Trençkotlar Bu Yılın da Vazgeçilmezleri Arasında Yer Alıyor!”

Kübra Ceylan “Trençkotlar, bu yılın da vazgeçilmezleri arasında. Mevsim geçişlerinin en özel parçalarından biri olan trençkotlar, özellikle sonbahar aylarında muhteşem bir kombin oluşturmamızı sağlıyor. Sokak modasında da özel bir yere sahip olan trençkotlar, her ortamda şık ve zarif bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Bu nedenle mevsim geçişlerinde pek çok kadın tarafından trençkot kullanılıyor. Bunun çok doğru bir seçim olduğunu düşünüyorum. Özellikle dar paça pantolonlarla oldukça özel bir uyum yakalayan trençkotlar, deri eteklerle de rahatlıkla kullanılabiliyor. Farklı detaylara sahip trençkotlar, kombinin hareketlenmesini sağlıyor.” dedi.

Moda tasarımcı Kübra Ceylan, “Biz de hedef kitlemize bu yılın modasına uygun tasarımlar sunuyoruz. Bizim için kadınların, kıyafet içerisinde kendisini rahat hissetmesi önemli. Bunun yanı sıra tasarımlarımızda modern çizgiler ve geleneksel dokunuşlar bir arada bulunuyor.” diyerek kendi tasarımlarıyla ilgili de bilgiler vererek moda dünyasının neresinde bulunduklarını açıkladı. 
 

İlgili Sayfalar: Magazin