Kubilay Aka'yı çıldırtan yorum!

Yayınlanma Tarihi: 15.04.2019 09:55 | Değiştirme Tarihi: 15.04.2019 10:22

Kubilay Aka ve Miray Daner önceki gün Instagram'a aşk dolu bir fotoğraf koydu. Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka'ya DM'den gelen mesaj ise herkesi şoke etti. Kubilay Aka takipçileriyle bu iğrenç mesajı paylaştı ve mesajı atan kişiyi dava edeceğini bildirdi.

Miray Daner ile Kubilay Aka'nın aşkı 1.5 yıl önce birlikte rol oynadıkları 'Vatanım Sensin' dizisinin setinde başlamıştı. Çift önceki gün Instagram'a aşk dolu bir fotoğraf koydu.

Bu karenin ardından Kubilay Aka'ya DM'den öfke ve şiddet dolu bir mesaj geldi. Kubilay Aka bu kişinin sözlerini takipçileriyle paylaştı. Dava açacağını, kişiyi asla affetmeyeceğini, kazanacağı tazminatı da hayır kurumuna bağışlayacağını belirtti.

Miray Daner de sevgilisine destek vererek davanın arkasında olacağını söyledi. Takipçileri de her iki oyuncuya destek mesajı gönderdi.

Kubilay Aka'ya gelen o mesaj şöyleydi; "Hayatımda gördüğüm en iğrenç, kalitesiz, uyumsuz çiftsiniz. İnşallah en kısa zamanda ayrılırsınız. Aşkınızın gerçek olduğuna kimse inanmıyor. Miray Daner'den ayrılmadığın sürece senin, annenin ve kız kardeşinin başına tecavüz de dahil olmak üzere çok kötü şeyler gelsin."

Kubilay Aka dava açmakla kalmadı. Hayranlarına Instagram'dan şöyle seslendi: "Sizlerin dilek ve eleştirilerinize sonsuz saygım var. Ama kadın ve çocuk tecavüzünün desteklenmesine, bunun annem ve kız kardeşim üzerinden yapılmasına öfkem var. Bir insanın sizlerin istediği yaşaması mümkün değil. Dizi karakterleri kurgulanmış, rol yapılarak yansıtılan hayal ürünleridir. Bu terbiyesizliğe dava yoluyla en ağır şekilde karşılık vereceğim"