Kubilay Aka sorusu Bensu Soral'ı kaçırdı!

İş insanı eşi Hakan Baş ile boşanacakları konuşulan Bensu Soral, önceki gün Nişantaşı'nda kameralara yansıdı. Güzel oyuncu evliliğiyle ilgili konuşurken, Arnavutköy'de görüntülenen Hakan Baş ise kaçamak cevaplar verdi.

Yayınlanma Tarihi: 05.11.2021 09:57
Değiştirme Tarihi: 05.11.2021 09:57
Kubilay Aka sorusu Bensu Soral'ı kaçırdı!

2018 yılında dünyaevine girdiği iş insanı Hakan Baş ile yaşadıkları krizle gündeme gelen Bensu Soral, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Giyim tarzıyla dikkat çeken oyuncu, üç yıllık eşi Hakan Baş ile boşanacakları iddiaları hakkında konuştu.

Gazetecilerle konuşan Soral, şu ifadeleri kullandı:
"Bildiğiniz gibi. Hala halletmeye çalışıyoruz. Hassas sürecimiz devam ediyor. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur..."

"Hakan Bey'le hep beraberiz. Aynı evi paylaşıyoruz. Şu anda bizim tek problemimiz ünlü olduğumuz için herkes her şeyi biliyor. Sürekli bu haberler çıkıyor. Normal hayatımıza devam ediyoruz."

Soral, 'Cam Tavanlar' dizisindeki eski partneri Kubilay Aka'nın samimi görüntülerinin ortaya çıkması hakkında kendisine yöneltilen soruya ise sadece "Teşekkürler" diyerek hızlı adımlarla aracına bindi.

30 yaşındaki güzel oyuncunun başında oluşan yara izleri de dikkatlerden kaçmadı. Soral, izlerin sebebi sorulduğunda "Taktığım tokadan dolayı oldu" cevabını verdi.

Evliliğinde kara bulutlar dolaşan 38 taşındaki iş insanı Hakan Baş ise önceki akşam arkadaşlarıyla gittiği Arnavutköy'de bir mekan çıkışı objektiflere yansıdı.

Hakan Baş, "Bensu nasıl isterse öyle olacak" şeklinde konuşmuştu. Eşi Soral'ın New York tatili dönüşü evliliklerinin geleceğiyle alakalı ne kadar verdiği sorulunca Baş, "Teşekkür ederim" diyerek sessiz kaldı.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin