Kristin Cavallari üstsüz pozuyla Instagram'ı adeta salladı!

The Hills adlı diziyle adını tüm dünyaya duyurmayı başaran Kristin Cavallari yaptığı son paylaşımla sosyal medyayı adeta salladı. Teknede üstsüz pozunu paylaşan Kristin Cavallari'nin pozuna beğeni ve yorum yağdı.

Yayınlanma Tarihi: 26.09.2020 15:47
Değiştirme Tarihi: 26.09.2020 15:47
Kristin Cavallari üstsüz pozuyla Instagram'ı adeta salladı!

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Kristin Cavallari, Instagram'dan yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Güzel yıldız sosyal medyadan yaptığı son paylaşımla adeta beğeni yağmuruna tutuldu.

Rol aldığı TV dizileri ve reality şovlarla tanınan Amerikalı oyuncu Kristin Cavallari'nin Instagram sayfasında paylaştığı iddialı pozu tartışma yarattı.

Haber ile ilgili metin girin!.

33 yaşındaki Cavallari, İtalya'daki Positano tatilinde bir teknede çekilen üstsüz pozunu sosyal medya sayfasında paylaştı.

Bu poz yüzünden Cavallari'ye takipçilerinden eleştiri dolu yorumlar yağdı. Bir takipçisi " Senin çocukların yok mu? Utanmalısın" yorumunu yaparken bir diğeri "Senin striptizci olduğunu sandım. Sen bir annesin. Neden?" diye yazdı.

Bazı takipçileri bu iddialı pozu Kristin Cavallari'nin boşanmış olmasına bağlarken, bazıları da "Belki de anneliğe daha fazla zaman ayırmalısın" yorumunu yaptı.