Kourtney Kardashian ile Travis Barker resmi olarak evlendi

Arkadaşlıklarını geçtiğimiz aylarda aşka dönüştüren reality show yıldızı Kourtney Kardashian (41) ile müzisyen Travis Barker (46), geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturmuş ancak çiftin bunu henüz resmiyete dökmedikleri ortaya çıkmıştı. Aşıklar, hafta sonu Santa Barbara'da sade bir törenle nikah masasına oturdu.

Yayınlanma Tarihi: 17.05.2022 13:28
Değiştirme Tarihi: 17.05.2022 13:28
Kourtney Kardashian ile Travis Barker resmi olarak evlendi

Kardashian-Jenner kardeşlerin 'en sakin' bireyi olarak gösterilen ve özel hayatanı geri planda yaşamayı tercih eden Kourtney Kardashian (42), uzun yıllardır arkadaş olduğu müzisyen Travis Barker (46) ile geçtiğimiz yıl şubat ayında aşk yaşamaya başlamıştı.

Blink-182 isimli müzik grubunun davulcusu olarak şöhrete kavuşan Barker, Kourtney'e ekim ayında California'nın Montecito kentindeki kumsalda özel bir dekorasyon yaptırarak, kırmızı güller ve beyaz mumların arasında evlilik teklif etmişti.

Müzisyen aşkına "Evet!" yanıtını veren Kardashian'ın bu özel gününden kareleri kardeşi Kim Kardashian, sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

GRAMMY SONRASI EVLENDİLER

Mutlu birliktelikleri devam eden Kourtney Kardashian ile Travis Barker, sürpriz haber gelmişti. Las Vegas'taki MDM Arena'da gerçekleşen 64'üncü Grammy Ödülleri törenine katılan ünlü çift, törenin bitiminden sonra şapele gidip hayatlarını birleştirmişti.

TMZ sitesinin haberine göre; nikah, gece yarısından sonra sabahın ilk saatlerinde, 01.30'da Las Vegas'ta bir şapelde kıyılmış ve ünlü çift, törenin yapıldığı şapele gelen konukların içeriye cep telefonu sokmasına izin vermemişti.

Güvenlik önlemleri altında gerçekleşen nikahı, sadece çiftin özel fotoğrafçısı görüntülemişti. Kardashian ile Barker, şapele kendi özel güvenlik görevlilerini getirmişti.

Tüm bunların ardından arkadaşlıkları aşk dönüşen ourtney Kardashian ile Travis Barker'ın yasal olarak evlenmediği ortaya çıkmıştı.

"ÇOK KÖTÜ BİR ŞEY YAPTIM"

Öte yandan "The Kardashians" şovun yeni bölümünde Kris Jenner, Kourtney'nin devasa Lorraine Schwartz tasarımı yüzüğünü takmadığını fark etmişti. Kardashian bunun üzerine yaşadığı olayı "muhtemelen hayatım boyunca yaptığım en kötü şeylerden biri" diyerek anlatmış ve şu ifadeleri kullanmıştı:

"Yerde katlanmış sweatshirtlerimle oturuyordum. Yüzüğü çıkardım ve güvenli olacağını düşünerek yanıma yere koydum. Dolabımdan bir şey almam gerekiyordu ve ayağa kalktığımda yüzüğe bastım. Saatlerce histerik bir şekilde ağladım ve sonra Travis'i aradım. 'Gerçekten çok kötü bir şey yaptım' dedim. Bu, hayatımda sahip olduğum en güzel şey ve bunu nasıl yapabildim?"

YASAL OLARAK EVLENDİLER

Yüzük itirafı sonrasında ünlü çiftten sürpriz bir atak geldi. Kardashian ve Barker, geçtiğimiz pazar günü Santa Barbara'da resmen evlendi.

Travis Barker, tören için siyah bir takım elbise tercih ederken, Kourtney Kardashian ise beyaz mini bir elbise giydi. Çiftin, nikahında da az sayıda kişi yer aldı.
İkili, arkasında "yeni evli" yazan eski model üstü açık siyah bir arabayla törenden sonra kutlama yerine geçti. Kourtney Kardashian'ın, törenin ardından saçına duvak takması da dikkatlerden kaçmadı.

"ÖLÜM BİZİ AYIRANA KADAR..."

Scott Disick ile beraberliğinden üç çocuğu olan Kardashian, nikahtan sonra Barker ile pozlarını da sosyal medya hesabından siyah-beyaz olarak "Ölüm bizi ayırana kadar..." notuyla yayınladı.

"AİLE ÇOK HEYECANLI"

People'a konuşan bir kaynak, çift için "Çok yakında gerçekleşecek olan büyük İtalyan düğünlerinden önce yasal olarak evlenmek zorunda kaldılar. Tüm detaylar ayarlandı ve tüm aile çok heyecanlı" ifadelerini kullandı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin