Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kötülük en çok iyilik kılığına girmeyi sever

Kötülük en çok iyilik kılığına girmeyi sever

Bazen böyle Bestseller okumak için kendimizi yırtıyoruz, onların içinde kayboluyoruz ve gözümüz o kitaplardan başka kitap görmeyince çok değerli kitapları kaçırıyoruz ya hani, işte Kötülükçü o kitaplardan biri.

04.11.2016 17:40

Novus Roman tarafından basılan Kötülükçü, 2. basıma hazırlanıyor.

Uzun zamandır Türk yazar okumadığımı fark ettim ve Kötülükçü'ye başladım. İlerlediğim ilk sayfalar boyunca bu kitap bana bir durum kitabı gibi gelmişti. Öyle de devam edeceğini sanıyordum. Daha önce de hiç durum kitabı okumadığımdan açıkcası biraz zorlandım. Çünkü durum kitaplarında olay yoktur, sadece kitap boyunca bir durumu anlatır durur. Kötülükçü öyle başladı ve ilerleyen sayfalarda gördüm ki sadece durum ile devam etmiyor. Olaylar başlıyor ve nabız yavaş yavaş yükseliyor.

Bu kitapta Berrak adındaki baş karakterin başından geçen bir olayı okuyoruz ve bu olay hiç de sandığımız bir şekilde sonuçlanmıyor. İsmi de buradan geliyor zaten. Kötülükçü.

Son sayfalarda heyecanın arttığı ve bir an önce sona ulaşmak için hızlıca okuduğum bir kitaptı. Sonu da zaten tahmin ettiğimden çok farklı bir şekilde bitti.

Karakterler çok oturmamış olsa da duygular güzelce işlenmiş ve okuyucuya geçirilmiş. "Uzun zamandır Türk yazar okumadım, kısa, akıcı, güzel bir roman okumak istiyorum." diyorsanız eğer size Kötülükçü'yü okumanızı öneririm.

"Aşk iki yalnız ruhun birbirini selamlamasıydı."

"Cehennemde 'En büyük ceza ne?' diye sorsalar, 'Aşk bitmeden ayrılmak' derim."

"Bir aşkın ilk saatleri Tanrısal bir zamanın demleridir."

Kitap hakkındaki paylaşımlar bu Facebook adresinden yapılıyor: https://www.facebook.com/aycelina.can/?fref=ts

Yorumlar | 0
üye profil