Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kötü Çocuk ekibi Bursa'da

Kötü Çocuk ekibi Bursa'da

'Kötü Çocuk' filmi ekibi İstanbul galasının ardından Bursa'da yoğun ilgi ile karşılandı.

26.01.2017 14:20

TAFF yapımı ‘Kötü Çocuk’ filmi ekibi İstanbul galasının ardından Bursa gösteriminde de yoğun hayran kitlesi tarafından karşılandı. Filmin yönetmeni Yağız Alp Akaydın, ve filmin başrol oyuncuları Tolga Sarıtaş, Afra Saraçoğlu ve Sarp Akkaya, Bursalı sinemaseverler ile buluştu.

kötü çocuk ekibi Bursada 

Film ekibi, fuaye alanını ve avm’deki tüm balkonları saatler öncesinden dolduran genç hayran kitlesi tarafından alkışlar ve çığlıklarla karşılandı.

Hayranlarından yoğun ilgi 7’den 70’e yüzlerce kalabalığın saatler öncesinden geldiği Bursa Kent Meydanı Avm son dönemin en yoğun ve kalabalık günün yaşadı!

Kötü Çocuk hayranlarının filmin başrol oyuncularını fuaye alanında gördüğü andan itibaren dakikalarca süren sevinç dolu çığlık sesleri AVM koridorlarında yankılandı.

kötü çocuk ekibi Bursada 

Filmi izlemeye gelen seyirciler ile sinema salonlarında buluşan Kötü Çocuk film ekibi kalabalık ve coşkulu seyirci karşısında uzun bir süre alkış seslerinden konuşmaya fırsat bulamadı.

kötü çocuk ekibi Bursada 

Bursa'da olmaktan ve çoşkulu kalabalık ile karşılaşmaktan oldukça memnun olduklarını belirten film ekibi sinema salonlarında bekleyen hayran kitlesi ile selfie çekerek salonlardan ayrıldı.

Yorumlar | 0
üye profil