Koronavirüse yakalandılar! Çılgın Sedat'ın eşi canlı yayında gözyaşlarını tutamadı: Engelli oğluma kim bakacak

Çılgın Sedat ve eşi Özlem Kapurtu koronavirüse yakalandı. Lerzan Mutlu'nun programına canlı bağlantı gerçekleştiren Özlem Kapurtu, engelli bir oğullarının olduğunu ve bu nedenle de zor günler yaşadıklarını söyledi. Kapurtu gözyaşlarına engel olamadı. 

Yayınlanma Tarihi: 01.10.2020 16:43
Değiştirme Tarihi: 01.10.2020 16:43
Koronavirüse yakalandılar! Çılgın Sedat'ın eşi canlı yayında gözyaşlarını tutamadı: Engelli oğluma kim bakacak

Çılgın Sedat olarak bilinen Sedat Kapurtu ve 2005 yılında evlendiği eşi Özlem Kapurtu, koronavirüse yakalandı. Bugün Lerzan Mutlu'nun programına bağlanan Özlem Kapurtu, yaşadıklarına dair iç acıtıcı açıklamalarda bulundu. Üzüntülü anne uzun süre gözyaşı döktü. 

Engelli bir oğlu olduğu bilinene Özlem Kapurtu, oğullarına virüs bulaştırmamak için ne yapacaklarnı bilmediklerini ifade etti. 

2 çocuk sahibi anne, canlı yayında dakikalarca gözyaşı dökerek "Kızımız negatif. Hastalığın kuluçka süresi var ben de bu süreçte yaptırdığımda negatifti ama sonra pozitif oldu. Ben bu süreçte çocuğumu kime bırakacağım? Çocuğumu tanımayan biri ona bakamaz. Ben şu şartlarda zor nefes alıyorken hasta çocuğum ne yapar? Engelli bireyler için bir şey yapılmıyor. Sıraç bizimle kalıyor. Benim imkanım olduğu için odalara dağıldık ama diğer aileler için çok zor. Keşke dışarıda kağıt toplasaydım da oğlum böyle olmasaydı. hayat sizi her şeyi alıştırdığı için biz de alıştık" dedi.