Koronavirüse yakalanan şarkıcı Asya hastaneye kaldırıldı!

Koronavirüse yakalanan şarkıcı Asya, durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırıldı. Hastane odasından paylaşım yapan şarkıcı Asya, öksürük krizi nedeniyle konuşamadı. Ünlü şarkıcının kızı Aslı da koronavirüse yakalanmıştı. Bu haber sonrası şarkıcı Aslı'nın durumu merak edildi. 

Yayınlanma Tarihi: 20.04.2021 12:47
Değiştirme Tarihi: 20.04.2021 12:47
Koronavirüse yakalanan şarkıcı Asya hastaneye kaldırıldı!

Koronavirüs vakalarında rekorun kırıldığı şu günlerde ünlü isimlerden de hastalıkla ilgili paylaşımlar geliyor. Koronaya yakalanan son isim ise şarkıcı Asya oldu. 56 yaşındaki ünlü şarkıcı, durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırılırken, son durumuyla ilgili Instagram hesabından bir video yayınlandı. 

Asya, "Kızım Aslı'nın pozitif çıkmasıyla birlikte tedavisini evde ben takip ettim. 12 gün sonunda iyileşti çok şükür. Bir haftadır ben de pozitifim. En zor olanı şiddetli öksürük nedeniyle gerçek anlamda nefes alamamak. Hastane odasındayım tabi ki refakatçi söz konusu değil. Bu videoyu, hala covide inanmayan, covid yüzünden sevdiklerini kaybedenlere ve gecesi gündüzü olmayan, hem kendi, hem de ailelerini riske atarak mesleklerini özveriyle yapmaya devam eden sağlıkçılara saygı duymayan şuursuzlar için paylaşıyorum. Allah sizi ıslah etsin." dedi.