Koronavirüse yakalanan oyuncu Gonca Vuslateri'nin üzerine kaynar su döküldü

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayan oyuncu Gonca Vuslateri, hastalığının üçüncü gününde burnu açılsın diye kekik yağı döktüğü tenceredeki kaynar suyun üzerine dökülmesi sonucu apar topar hastaneye kaldırıldı. Konuyla ilgili Instagram'dan açıklama yapan Gonca Vuslateri, 'İstanbul'u çığlıklarımla ayağa kaldırdım' dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 20.04.2021 10:30
Değiştirme Tarihi: 20.04.2021 10:39
Koronavirüse yakalanan oyuncu Gonca Vuslateri'nin üzerine kaynar su döküldü

Koronavirüse yakalanan ve evde karantinada olan oyuncu Gonca Vuslateri, talihsiz bir kaza geçirdiğini açıkladı. Hastalığın en belirgin semptomları arasında yer alan tat ve koku kaybından müzdarip olan Vuslateri, burnu açılsın diye kekik yağı döktüğü tenceredeki kaynar suyun belinden aşağı devrilmesi sonucu acı içerisinde hastanelik oldu. 

 Hastane odasından bir paylaşımda bulunan oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

“Covid-19, 3. gün ve dün burnumu biraz açsın diye içine kekik yağı döktüğüm bir tencere kaynar suyu belimden aşağı foş diye dökerek, İstanbul’u çığlıklarımla ayağa kaldırdım.”

“KÖK HÜCRE TEDAVİSİYLE İYİLEŞECEĞİM”

“Kök hücre tedavisi ile kısa zamanda sağlığıma kavuşacağım. Harika projemden 10 gün daha uzaktayım ama inanıyorum ki bu da geçecek. Neler neler geçmedi ki…”

Haber ile ilgili metin girin!.

“Cihangir’im, köpeklerim, sokak kedilerim size emanet birkaç gün. Sedasyonu almadan önce son cümlem şuydu; ‘Cissy’nin ilaçları…”

“Covid, daha iyi. ‘Abla sana olanlar olmuş, biz çok tutmayalım’ gibi davranıyor dünden beri. Her dakika benimle ilgilenen sağlık personellerini uykumda dahi alkışlıyorum burada. Yine hayatımı kurtardınız, var olunuz!”

“Gözlerim azıcık şişti tabii. Şuraya bir ‘Seni seviyorum Gonca’ yazarsanız oh ne ala! Sağlık! En önemlisi sağlık… Gerisi gelir…”