Koronavirüse yakalanan Eda Ece'den yeni haber!

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Eda Ece, son durumunu takipçileriyle paylaştı. Güzel oyuncu, "Yarın karantinamın son günü. Şuanda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 03.03.2021 22:15
Değiştirme Tarihi: 03.03.2021 22:15
Koronavirüse yakalanan Eda Ece'den yeni haber!

Koronavirüse yakalanarak evinde karantinaya giren ünlü oyuncu Eda Ece, sağlık durumunu sosyal medya hesabından şu sözlerle anlattı:

"Herkese merhaba! Haberlerden duyduğunuz üzere maalesef ben de covid geçiriyorum. Yarın karantinamın son günü. Şu anda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim. Şu an çevremde hala bir sürü hasta insan var, ülkemizde canıyla uğraşan bir sürü insan var, restoranların açılmış olması gibi şeylere inanamıyorum. Bazı sektörlerin çok etkilendiğini de biliyorum ama nasıl olacak endişeliyim.

Bizim gibi kalabalıkta çalışan herkes, lütfen kendinize dikkat edin. Neyse, hastalığım boyunca tek güldüğüm an bu filmi izlediğim andı (The First Wives Club)

O kadar çok seviyorum ve gülüyorumki yıllar sonra yine beni mutlu etti. Gülmek bu hayattaki en güzel şey.

Hasta olan herkesin biran önce iyileşmesini, yüzlerinin gülmesini diliyorum. Aramalar ve mesajlar için de teşekkür ederim. Ben de sizi çok seviyorum."