Koronavirüse yakalanan Demet Sağıroğlu hastalığı atlattığını duyurdu

ABD'ye yaşayan şarkıcı Demet Sağıroğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile koronavirüse yakalandığını dile getirmişti. Demet Sağıroğlu, 28 Mart günü yaptığı bu açıklamanın ardından bugün müjdeli haberi sevenleriyle paylaştı. 53 yaşındaki ünlü şarkıcı 'Ben iyileştim' dedi.

Yayınlanma Tarihi: 11.04.2020 10:17
Değiştirme Tarihi: 11.04.2020 10:17
Koronavirüse yakalanan Demet Sağıroğlu hastalığı atlattığını duyurdu

Demet Sağıroğlu'nun sağlık durumu nasıl? Hayatını New York'ta sürdüren ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından koronavirüs belirtileri gösterdiğini açıklamıştı. 53 yaşındaki ünlü şarkıcı, gördüğü tedaviyle sağlığına kavuştu. Sağıroğlu, müjdeli haberi sevenlerine sosyal medyada verdi:

“Ben iyileştim arkadaşlar. Ateş, kanlı öksürme, titreme ve ishal haricinde tüm belirtileri yaşadım ve şimdi iyiyim. Darısı tüm hastaların, şifa bekleyenlerin başına. Destekleriniz ve mesajlarınız için ayrıca hepinize teşekkür ederim. Sizi seviyorum.”

GEÇTİĞİMİZ HAFTA BU AÇIKLAMAYI YAPMIŞTI

"Bugün gazetelerde çıkan haber yüzünden beni merak eden sevgili aileme, dostlarıma, sevdiklerime, zaman zaman bana ulaşamayanları cevapsız ve merakta bırakmamak için yazıyorum bu yazıyı. (Maalesef tam bu zaman da telefon bazı applicationları, her şeyi siler oldu whatsup dahil) Evet, New York’ta durumlar kötü. Ben de 10 gündür hastayım. Ama endişelenmeyin lütfen. Çevremizde bir çok kişinin testi maalesef pozitif çıktı ve bütün belirtileri; yüksek ateş hariç ben de geçirdim, geçiriyorum. Az ateşim var hep var. Bu virüs ilginç bir canlı, herkeste farklı semptomlar olduğunu da duyuyorum Test yaptırmadım.Ve sanırım 4-5 gün ağır geçirdikten sonra, iyileşme dönemine geçtim. Biraz halsizim. Kimseyi endişelendirmemek için yakınlarım haricinde bildirmedim. Herkese ilgi ve sevgisinden dolayı minnettarım, teşekkür ederim. Sizler, ailem ve dostlarım; bana 'sevgi'nin kıymetini bir kere daha gösterdiler ve gösteriyorsunuz, teşekkür ederim. Her türlü hastalık geçiren ve geçirecek herkese çok geçmiş olsun. Siz o virüslerden güçlüsünüz, unutmayın! Sizlere geçen sene yaptığım 'Geçiş' tablomla seslenmek istedim bu sefer. Sezgi, kaçmak, boyut değiştirmek, kendiyle yüzleşmek ya da nasıl adlandırırsanız.. Geçişler’de kendinden parçalar bıraksan da, Evren; Pollyanna’nın penceresinden bakanlar için, ışıltıyla gülümsemeye devam eder. Önemli olan bardağın dolu tarafını hala görebilmek. Kendinize ve kıymet verdiklerinize iyi davranın. Çok sevgiler güzel ailem, güzel kardeşlerim, tanıdıklarım, tanımadıklarım."