Koronavirüs şüphesiyle hastaneye yatan Kıvanç Tatlıtuğ'un Covid-19 test sonucu belli oldu

Koronavirüs şüphesiyle hastaneye giden Kıvanç Tatlıtuğ, yapılan koronavirüs testinin sonucunu sosyal medya hesabından açıkladı. Kıvanç Tatlıtuğ, koronavirüse yakalanmadığını ancak zatürre olduğunu duyurdu. Peki Kıvanç Tatlıtuğ'un sağlık durumu nasıl? 

Yayınlanma Tarihi: 01.04.2020 19:38
Değiştirme Tarihi: 01.04.2020 19:38
Koronavirüs şüphesiyle hastaneye yatan Kıvanç Tatlıtuğ'un Covid-19 test sonucu belli oldu

Eşi Başak Dizer ile 15 gündür evlerinde kendilerine sosyal izolasyon uygulayan Kıvanç Tatlıtuğ, kendini iyi hissetmemesi üzerine hastanenin yolunu tutmuştu. Sabah saatlerinde konuyla ilgili açıklama yapan Kıvanç Tatlıtuğ, müşahede altında olduklarını ve test sonucunu beklediğini ifade etmişti. 

Kıvanç Tatlıtuğ az önce yaptığı açıklama ile koronavirüs (corona virüs) testinin negatif çıktığını duyurdu. Tatlıtuğ'un açıklaması şu şekilde: 

Yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile geldiğim hastanede, yapılan tetkikler sonucunda akciğerimde küçük bir alanda zatürre odağı tespit edildi. Bununla ilgili olarak takip ve tedavi altına alındım. Bugün Covid-19 test sonucumun negatif geldiğini öğrendim.

Yarın yapılacak son kontrollerim sonucuna göre gerekirse evde takip ve tedavime karar verilecektir..Ülkemizde özellikle bu dönemde yoğun mesai harcayan sağlık personellerine çok teşekkür ediyor,başta Covid-19 ile mücadele eden hastalar olmak üzere tüm hastalara Allah’tan şifa diliyorum. Dualarımız sizinle. Ben iyiyim... İlginize teşekkür ederim..