Koronavirüs'e karşı moral... Yalın ile Sıla Gençoğlu'nun Instagram konseri sosyal medyayı salladı!

Ünlü sanatçılar Yalın ile Sıla Gençoğlu, Koronavirüsle mücadele eden ve #EvdeKal sloganıyla dışarı çıkmayan Türkiye'ye moral için Instagram'dan canlı konser verdi. 

Yayınlanma Tarihi: 20.03.2020 00:21
Değiştirme Tarihi: 20.03.2020 00:31

Türkiye'nin koronavirüs belasıyla uğraştığı şu günlerde Yalın, dünkü dijital konserinden sonra bugün yakın meslektaşı Sıla ile bugün Instagram üzerinden canlı yayın yaptı. İkili, Sıla’nın ‘Dön Demeyi Unuttum’ ve ‘Yan Benimle’ şarkısında birbirlerine eşlik ederken İkilinin canlı yayınını anlık 177 bin kişi izledi. Öte yandan Sıla, Yalın’ın verdiği dijital konserlerden çok etkilendiğini ve en yakın zamanda kendi hayranları için sosyal medyadan canlı yayın yapacağının sözünü verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

TÜRK HALKINA MORAL OLDU

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve 250 bin kişiyi enfekte edip, binlerce ölüme yol açan koronavirüs salgını ülkemizde de belirmişti. Yalın ile Sıla'nın bu düet performansı evden çıkmayan ve kendisini adeta karantina altına alan Türk halkına moral oldu. Sosyal medyada büyük ilgi gören ve olumlu tepkiler alan video binlerce kez paylaşıldı. Öte yandan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son açıklamasında vaka sayısının 359'a yükseldiğini ve ölü sayısının da 4'e çıktığını belirtmişti.