Koronavirüs aşısı olan Alişan, sosyal medyada gündem olunca açıklama yaptı: Ben de gönüllüyüm

Koronavirüs aşısının Faz-3 çalışmaları için gönüllü olan Alişan sosyal medyanın gündemine oturdu. Pek çok kişi, Alişan'ın ekranlara getirilen bu görüntüleri nedeniyle tepki gösterdi. Sosyal medya kullanıcıları, Alişan'ın aşı çalışmaları için gönüllü olmadığını düşünerek binlerce paylaşımda bulundu. Bu gelişmeler üzerine Twitter üzerinden aşı açıklaması yapan Alişan, asıl aşılamanın henüz başlamadığını, kendisinin de on binlerce Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gibi gönüllü olarak, faz-3 çalışmalarına katıldığını belirtti. 

Yayınlanma Tarihi: 11.01.2021 12:34
Değiştirme Tarihi: 11.01.2021 12:34
Koronavirüs aşısı olan Alişan, sosyal medyada gündem olunca açıklama yaptı: Ben de gönüllüyüm

Çağla Şıkel'in ardından Alişan da koronavirüs aşısı için gönüllü oldu. Ancak Alişan'ın canlı yayında aşı olması bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından tepkiyle karşılandı.

Bunun üzerine Alişan'dan açıklama geldi. Ünlü şarkıcı, "Aşılama henüz başlamadı. Ben on binlerce TC vatandaşı gibi gönüllü olarak FAZ 3 çalışmasına katıldım. Bir amacım daha vardı. Aşı karşıtlarına aşı olmanın bu illetin tek kurtuluş olduğunu anlatmaktı. Çok şükür amacıma ulaşmışım: Ayrıca aşı ilk sağlık çalışanlarına olacak." dedi.