Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
‘Koriş’ ölümden döndü

‘Koriş’ ölümden döndü

Fransa’nın Nice şehrindeki terör saldırısında orada bulunan ‘Kiralık Aşk’ dizisinin Koriş’i Onur Büyüktopçu, olayın yaşandığı caddeye 25 metre uzaklıkta olduğunu söyledi. Oyuncu, “Can pazarı yaşandı” dedi

16.07.2016 06:03

Kiralık Aşk’ dizisinde Koriş karakterine hayat veren Onur Büyüktopçu, Fransa’nın Nice şehrinde meydana gelen saldırıda ölümden döndü. Kamyonun girdiği caddenin arka tarafında olan oyuncu, saldırının hemen ardından menajerini aradı. Konuşma sırasında telefonu kapanan Büyüktopçu’dan haber alınamayınca korkulu anlar yaşandı. Saatler sonra mesajla iyi olduğunun haberini veren oyuncu, olayı şöyle anlattı:“Fransa’nın bayramı olduğu için kalabalık vardı. Havai fişek gösterileri ve eğlence yapılıyordu. Yürürken biraz yorulduğum için ara sokaktaki kafeye geçip arkadaşımla oturduk. Daha sipariş verirken, kalabalık koşturmaya başladı. Fransızca bilmediğim için arkadaşıma, ‘Ne oluyor?’ diye sordum. İnsanlar panikleyince biz de anlamadan koşmaya başladık. Kamyonun geçtiği yolla aramızda 25 metre vardı. Ara sokaklar dar olduğu için ezilme tehlikesi yaşandı. Korkunç çığlıklar duyuluyordu. Can pazarı yaşandı. Hemen bir restorana sığındık. Bir saat sonra ise evimize geçtik. Helikopterler, ambulanslar ve polis arabaları her yerdeydi.  Çok ses vardı. Çok kötüydü. Terör her yerde. Benim için korkunç bir tecrübe oldu.”  “Halkta tedirginlik hakim”10 gündür Nice’te olan Büyüktopçu, “Şehirde durum nasıl sorusuna? “Sabah uyandığımda markete indim. Halkta tedirginlik hakim. İnsanların enerjileri düşük” yanıtını verdi. 

Ünlülerin tepkileriEbru Şallı: Allah tüm dünyayı kötü canlılardan korusun. Yeşim Salkım: Yıllarca ülkemizin üzerinde dolaşan terör, şimdi dünyanın her ülkesinde kol geziyor. Bumerang gibi hayat, maalesef insanlar ölüyor. Umarım tüm dünya şimdi birlik olur da, anlar ne büyük acı olduğunu.Nebahat Çehre: Kelimeler anlamını yine yitirdi.Berk Oktay: İnsanlar karınca gibi eziliyor. Birileri dünyayı döndürüp kanla besleniyor. İstedikleri resim çiziliyor. Allah sonumuzu hayretsin. Sibel Can: Acının dili, dini, rengi, ırkı yok. Yine dünyanın başka bir köşesinde masum insanlar öldü.

Yorumlar | 0
üye profil