Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Köpek Olmak İsterdim

Köpek Olmak İsterdim

George Clooney'den ilginç açıklamalar...

09.01.2012 16:29

Hollywood’un son yıllarda en fazla öne çıkan oyuncuları George Clooney, Matt Damon ve son Bond Daniel Claig, Vanity Fair dergisiyle sözlerini sakınmadıkları bir röportaj gerçekleştirdi.

2011 yılının en fazla konuşulan aktörleri Matt Damon, Daniel Craig ve George Coloney geçtiğimiz yıl siyasi söylemlerden de kaçınmadı.

Vanity Fair dergisi de sözlerini sakınmadan hareket bu oyuncuları oldukça açık soruların sorulup yanıtların alındığı Proust Questionnaire bölümüne konuk etti.

İşte oyuncuların şaşkınlık veren yanıtları: 

George Clooney:   En büyük başarınız neydi?             Sudan’da çalışmak     Yeniden dünyaya gelseniz, ne olmak isterdiniz?         Köpeğim, o benden daha iyi yaşıyor.   Matt Damon:       Kendinizi ne zaman ve nerede en mutlu hissettiniz?      Yatağımızda, çocuklarımızı yaparken ve hastanede onların doğumunu izlerken.     Hayattaki mottonuz nedir?    Aşağılık bir herif olma   Daniel Crag:      En karakteristik fiziki özelliğiniz nedir?   Üçüncü meme ucum.    Bir erkekte en çok neyi beğenirsiniz?   Güzel bir bıyık.   Bir kadında en çok neyi seversiniz?   Güzel bir bıyık.   En değerli varlığınız nedir? Cinsel organım ve sağlığım dışında bir şey mi soruyorsunuz…   Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil