Konser için şehir dışına giden şarkıcı Zeynep Sağdaş döndüğünde hayatının şokunu yaşadı!

Köpeğini gezdirmesi için anahtarını apartman görevlisine veren şarkıcı Zeynep Sağdaş hayatının şokunu yaşadı. Son dakika haberine göre şarkıcı Zeynep Sağdaş, görevli tarafından soyuldu. Zeynep Sağdaş evde yokken, kendisine verilen anahtarla eve giren görevli, Sağdaş'a ait pırlanta ziynet eşyalarını çaldı. Bu gerekçeyle de tutuklanan görevlinin 10 yıl hapsi isteniyor. 

Yayınlanma Tarihi: 23.12.2020 09:52
Değiştirme Tarihi: 23.12.2020 09:55
Konser için şehir dışına giden şarkıcı Zeynep Sağdaş döndüğünde hayatının şokunu yaşadı!

Şarkıcı Zeynep Sağdaş, konser verdiği için sık sık şehir dışına çıkıyordu. Bu nedenle de sahibi olduğu köpeğini gezdirmesi için de evinin bir anahtarını apartman görevlisi olan Barış G.'ye emanet etmişti.

30 Ekim günü Ankara'ya giden Zeynep Sağdaş, akşam eve döndüğünde yatak odasının dağıldığını ve ziynet eşyalarının da yerinde olmadığını fark etti. 

Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre pırlanta kolye, yüzük, bileklik ve altınlarının kaybolduğunu belirten şarkıcı polisi aradı. Kamera kayıtları incelendiğinde de şoke eden gerçek ortaya çıktı. Apartman görevlisinin Sağdaş'ın yatak odasına girdiği, komodinin üzerindeki tektaş yüzüğü eline alıp inceleyip bıraktığı, tekrar evde dolaşmaya devam ettiği ve yatak odasına yeniden döndüğü görüldü. Odadan çıkarken cebine bir şeyler koyarak ayrıldığı fark edilen görevli cezaevine gönderildi.

Apartman görevlisi Barış G., olayı inkar ederken verdiği ifadede de Zeynep Sağdaş'ın köpeğini gezdirdiğini ve sonrasında da anahtarı sehpanın üzerine bırakıp çıktığını belirtti. 

Evden çıkarkan yatak odasına da girdiğini söyleyen görevli, oradaki ziynet eşyalarını sadece incelediğini, çekmeceden 80 lira olan mesai ücretini aldığını kaydetti. Barış G. hakkında dava açıldı. 10 yıla kadar hapsi istenen şüpheli, Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanıyor.

İlgili Sayfalar: Magazin