Kızının regl olduğuna duyuran Ceyda Düvenci takipçilerini ikiye böldü

Ünlü oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci, şu sıralar sosyal medyanın konuştuğu isimler arasında yer alıyor. Ceyda Düvenci'yi gündem yapan olan ise, ünlü ismin, kızıyla ilgili yaptığı paylaşım. Ceyda Düvenci, regl olan kızı 10 yaşındaki Melisa'yı paylaşınca, takipçileri de ikiye böldü. Peki Ceyda Düvenci'nin kızı kim, Ceyda Düvenci kızının hastalığı ne?

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2021 12:09
Değiştirme Tarihi: 19.01.2021 12:09
Kızının regl olduğuna duyuran Ceyda Düvenci takipçilerini ikiye böldü

Ünlü oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'nın regl olduğunu Instagram'dan duyurdu.

Ceyda Düvenci paylaşımına "Gün senin günün... Gözümde mutluluk gözyaşları... Balköpüğüm genç kız oldu... Gelsin ritüeller... Kutlayalım yeni zamanını... 18/01/21“ notunu düştü.

Haber ile ilgili metin girin!.
10 yaşındaki Melisa'nın artık genç kız olduğunu söyleyen Ceyda Düvenci'nin bu paylaşımı, bazı takipçiler tarafından olumlu, bazıları tarafından ise olumsuz yorumlandı. 

CEYDA DÜVENCİ'NİN KIZI NE HASTASI? KIZI KİMDEN? BABASI KİM?

Ceyda Düvenci 2008 yılında Engin Akgün ile evlenmiş, bu evlilik 5 yıl sürmüş ve çift 2013 yılında boşanmıştı. Ceyda Düvenci'nin bu evlilik dünyaya gelen kızı Melisa Nur Akgün, doğar doğmaz beyin kanaması geçirerek serebral palsi hastası olmuştu. Beyin felci olarak da bilinen bu hastalık insan vücudundaki kasların hareketlerini, tonusunu veya vücudun duruşunu etkileyen bir grup fiziksel engel durumuna verilen isimdir. Serebral Palsi çoğunlukla doğumdan önce olmak üzere olgunlaşmamış beynin gelişmesi sırasında meydana gelen hasardan kaynaklanır.