Kızının babasıyla mahkemelik olan Tülin Şahin mutfaktan paylaştı!

Son dönemde kızının babası Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile mahkemelik olmasıyla gündemden düşmeyen Tülin Şahin, Siena Leyla ile birlikte mutfağa girdi. Ünlü manken, kızı kucağında yemek yaparken poz verdi.

Yayınlanma Tarihi: 16.11.2021 11:44
Değiştirme Tarihi: 16.11.2021 11:44
Kızının babasıyla mahkemelik olan Tülin Şahin mutfaktan paylaştı!

2019 yılında dünyaya gelen kızının babası Pedro de Noronha ile mahkemelik olan Tülin Şahin, Siena Leyla ile mutfakta yemek yaparken verdiği pozu takipçileriyle paylaştı.

İki yaşındaki kızı Siena kucağındayken bir yandan makarna yapan 41 yaşındaki Şahin, kareyi "Anne karnım acıktı" notuyla takipçilerinin beğenisine sundu. İşte anne-kızın mutfak pozu:

Haber ile ilgili metin girin!.

"BABAN BİR KEZ DAHA SENİ GÖREMEDEN EVE DÖNECEK" 
Öte yandan ünlü manken, geçtiğimiz haftalarda kızının ikinci yaş gününü kutlamıştı. Çocuğunun kutlamasına katılabilmek için İstanbul'a gelen Portekizli iş insanı Pedro Maria Prego do Carmo De Noronha, kapıda kalınca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündem olmuştu.

Şahin'in yaşadığı apartmana gelen ancak kapıda kalan iş insanı, sosyal medyadan bu duruma isyan etmişti. Noronha, paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

"Sevgili Siena, doğum günün kutlu olsun aşkım! Burayı annenin apartmanının lobisi olarak tanıyabilirsin. Baban doğum gününü kutlamak ve seninle vakit geçirmek için buradaydı."

"Ne yazık ki annen bir kez daha Türk mahkemelerinin bugün seni görmeye hakkım olduğunu söylemesine rağmen, kendisinin Türk yargı sisteminin üstünde olduğuna ve kendisinin nihai karar mercii olduğuna karar verdi. Ne zaman birlikte olabileceğimizin nihai yargıcı."

"Yargıç Tülin, kızımızı ne zaman görebileceğimi söyler misiniz? Baban bir kez daha her yöne 5.000 km uçtu ve seni görmeden eve dönecek sevgili Siena'm. Baban seni seviyor ve her zaman yanında olacak, İstanbul sensiz hiç de eskisi gibi değil, İstanbul sensiz olmaz…"

'YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR'
Tülin Şahin ise kızının babasının Noronha’nın açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından "Yalancının mumu yatsıya kadar! Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır!" mesajını paylaşmıştı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin