Kızını öldüren anneden kan donduran sözler: Eşarbımla boğdum

İzmir Buca'da 29 yaşındaki kızı Zeynep V.'yi öldürüp teslim olan anne Ayşe V., ilk ifadesinde kızının uyuşturucu bağımlısı olduğunu söyledi. Ayşe V., bu sebeple aralarında sürekli kavga çıktığını, dün de kavga ettiklerini ve boğuşurken kızının yere düştüğünü, sonra da onu eşarbıyla boğduğunu belirtti. Ayşe V. dehşete düşüren olayı, 'Kızım uyuşturucu bağımlısıydı. Sürekli olarak bu yüzden aramızda kavga çıkıyordu. Yine kavga çıktı, boğuşurken yere düştük. Sonra onu eşarbımla boğdum' diyerek anlattı.

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2021 14:05
Değiştirme Tarihi: 18.05.2021 14:05
Kızını öldüren anneden kan donduran sözler: Eşarbımla boğdum

Olay, dün saat 13.00 sıralarında Laleli Mahallesi'nde 5 katlı bir apartmanın giriş katında meydana geldi. İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giden Ayşe V., kızı Zeynep V.'yi boğarak öldürdüğünü söyleyip, teslim oldu. Ayşe V.'nin ifadesi doğrultusunda sağlık ekibiyle eve giden polisler, Zeynep V.'nin cesediyle karşılaştı. Yapılan incelemede, Zeynep V.'nin boğularak öldürüldüğü belirlendi. Zeynep V.'nin cansız bedeni, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Polis ekipleri Ayşe V. İle eşi Saffet V. ve oğlu Ömer V.'yi gözaltına aldı.

'EŞARBIMLA BOĞDUM'

Ayşe V.'nin polise verdiği ifadede, "Kızım uyuşturucu bağımlısıydı. Sürekli olarak bu yüzden aramızda kavga çıkıyordu. Yine kavga çıktı, boğuşurken yere düştük. Sonra onu eşarbımla boğdum" dedi.

Şüphelilerin, polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

Kaynak: DHA