Yayınlanma Tarihi: 29.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 11.12.2018

Kızım’ın 11. bölümü yarın akşam yayınlanıyor! Kızım 11. bölüm fragmanı izle

Kızım’ın 11. bölümünde, Öykü'yü Demir'den almayı kafasına koyan Asu bir kez daha şansını denemek için kapıyı çalar ama Öykü gitmek istemeyince karşısında Candan'ı bulur. Candan ile Asu arasında gerginlik nasıl sonuçlanacak?Kızım'ın 11. bölümünün 1. fragmanında Öykü'ye her geçen gün daha da bağlanan Demir onu kaybetme korkusu yaşarken eve gelen bir not bu korkusunu daha da arttıracaktır. 

Kızım'ın 11. bölüm 2. fragmanında Öykü, Asu'yu şok eden bir soru soruyor. "Niye terk ettin beni?" diye soran Öykü, Asu'dan "O zamanlar öyle gerekiyordu" cevabını alıyor. Öykü'den ise hiç beklemediği bir karşı soru geliyor; "Peki niye geri geldin?" Bakalım Asu bu zor soru karşısında ne cevap verecek?

Kızım yeni bölümüyle cuma akşam 20:00'de TV8'de!

Kızım'ın 10. bölümünde neler yaşanmıştı?

Kızım 10. bölüm fragmanında Asu yine Demir ve Öykü'nün kapısını çalar. Şaşkınlıkla kapyı açan Demir, Asu'nun söyledikleri karşısında adeta şok olur; "Öykü ben senin annenim, seni almaya geldim."

Öykü, okulda tiyatroya katıldığını, Pamuk Prenses olacağını söyleyince, Demir prensin kim olduğunu soruyor. Prensin Mertcan olacağını öğrenen Demir, Öykü'yü prenseslikten vazgeçirmeye çalışıyor.

Demir, Asu'nun ortaya çıkıp Öykü'yü alacağını söylemesinden dolayı endişeli. Asu ve Öykü nereye gidiyor, Asu gerçekten de Öykü'yü Demir'den alacak mı? Tüm bu sorular Kızım'ın 10. bölümünde cevap bulacak.

 

KIZIM 11. BÖLÜM 2. FRAGMANI: