Yayınlanma Tarihi: 21.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 11.12.2018

Kızım’da Demir Candan’ın gitmesini istemiyor! Asu, Öykü’yü alacak mı?

Kızım’ın 10. bölümünde şok gelişmeler yaşanıyor. Demir’le Öykü’nün kapısını çalan Asu, Öykü’ye annesi olduğunu söylüyor. Öykü’yü almak isteyen Asu bakalım dediğini yapacak mı? Demir ile Candan arasında neler oluyor?

Kızım’ın 9. Bölümünde Demir, Öykü’nün hastalığını öğrenmişti. Bu haber karşısında yıkılan Demir bakalım yeni bölümde neler yapacak?

Kızım 10. Bölümünde 3 fragman yayınlandı. Kızım 10. Bölüm 1. fragmanda Asu’dan Öykü’ye şok itiraf var. Asu yine Demir ve Öykü'nün kapısını çalıyor. Şaşkınlıkla kapıyı açan Demir, Asu'nun söyledikleri karşısında adeta şok oluyor; "Öykü ben senin annenim, seni almaya geldim."  

Kızım 10. bölüm 2. fragmanda Demir, Asu'nun ortaya çıkıp Öykü'yü alacağını söylemesinden dolayı endişeli. Asu ve Öykü nereye gidiyor, Asu gerçekten de Öykü'yü Demir'den alacak mı? Tüm bu sorular Kızım'ın 10. bölümünde cevap bulacak.

Kızım 10. bölüm 3. fragmanda Uğur, Demir'e iş buluyor ama her zamanki gibi yine yasak olan korsan taksicilik... Çıktığı işte çocuk sahibi olmayı bekleyen bir çifti hastaneye yetiştiren Demir, çocuklarının ismini Öykü koymalarını istiyor. Candan'ın gideceğini anlayan Demir duygularını artık daha fazla saklayamıyor ve ona ihtiyacı olduğunu itiraf ediyor.

KIZIM 10. BÖLÜM 1. FRAGMANI İZLE:

KIZIM 10. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLE: