Yayınlanma Tarihi: 07.12.2018 | Değiştirme Tarihi: 11.12.2018

Kızım'ın 12. bölümü bu akşam yayınlanıyor! Öykü'nün velayeti kimde kalacak?

Kızım'ın 12. bölümü bu akşam 20:00'de TV8'de! Kızım'ın yeni bölümüne velayet davası damgayı vuruyor. Asu, Öykü'yü alabilecek mi, Demir mahkemeden sonra ne yapacak? Kızım nefes kesen bir bölümle ekrana gelecek.

Kızım'da bu hafta da olaylar durulmuyor. Öykü'yü almaya kararlı olan Asu, bu defa da mahkeme yoluyla Demir'in karısına çıkıyor. Demir bu durum karşısında çaresiz kalıyor. Fragmanın sonunda Asu'nun Demir'e, "Akşam Öykü'ye söylemeyi unutma" demesi dikkat çekiyor. Öfkelenen Demir, bakalım bu durum karşısında neler yapacak?

Kızım 11. bölümde neler yaşanmıştı?
Öykü birdenbire annesi olarak karşısına çıkan Asu konusunda şaşkın ve öfkelidir. Kendisini neden terk edip gittiğini ve neden birdenbire çıkıp geri geldiğini merak eden Öykü'nün sorularına karşı Asu hazırlıksız yakalanır.

Cemal ve Asu'nun planları kusursuzca işlerken, Öykü'ye dedesinden gelen gizemli mektup durumları ne yönde değiştirecektir? Bu beklenmedik gelişme Demir'in ne tür adımlar atmasına neden olacaktır?

Öykü ile daha çok vakit geçirmesi gerektiğini düşünen Asu, Öykü'yü kendisiyle birlikte dışarı çıkmaya zorlar ve karşısında Candan'ı bulur. Kızım'da Candan'ın meydan okuyuşuna karşı Asu nasıl karşılık verecektir?

KIZIM 12. BÖLÜM FRAGMANI İZLE: