Kızım dizisi Cuma akşamı zirveye oturdu

Kızım dizisi Cuma akşamı zirveye oturdu
Yayınlanma Tarihi: 29.09.2018 15:41 | Değiştirme Tarihi: 30.09.2018 01:27

Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız'ın başrollerini paylaştığı Kızım Cuma akşamı ikinci bölümüyle ekrana geldi.

TV8’de yayınlanan ‘Kızım’ dizisi Cuma akşamı yayınlanan ikinci bölümü ile AB ve 20+ABC1 kategorilerinde ilk sıraya yerleşerek birinci oldu.

Yeni yayın döneminde TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşan ‘’Kızım’’ dizisinde Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Beren Gökyıldız, Serhat Teoman, Tugay Mercan, Sinem Ünsal ve Suna Selen gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

2. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

3. BÖLÜM TANITIMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KIZIM DİZİSİNİN HİKAYESİ:

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır. Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir; Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir... Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiç birinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.