Yayınlanma Tarihi: 16.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 11.12.2018

Kızım 9. Bölümde Neler Olacak? 3 Fragman Yayınlandı, Tıkla İzle

Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Beren Gökyıldız ve Selin Şekerci’nin rol aldığı Kızım dizisinin 9. Bölümü bu akşam yayınlanacak. Öykü'nün karşısına çıkan Asu ne yapacak, Demir bu duruma ne diyecek? İşte yayınlanan 3 fragmandan detaylar…

Kadroya sonradan dahil olan Selin Şekerci’nin canlandırdığı Asu karakteri Kızım’ın bu akşamki bölümüne damga vuracak gibi görünüyor. Öykü’nün karşısına çıkan Asu, annesi olduğunu söyleyecek mi merak ediliyor. Asu, Öykü ile konuşursa Demir bu durumda ne yapacak?

Geçen bölümde Öykü'nün hastalığını öğrenen Demir adeta yıkılıyor. Kızım 9. bölüm ilk fragmanında Demir'in Öykü için güçlü kalmaya çalıştığı görülüyor. Öykü'nün takılıp düşmesi bile Demir'i çok tedirgin ediyor.

Kızım 9. bölüm 3. fragmanında Demir'in Öykü'ye büyük bir sürprizi var. Yeni bir ev tutan Demir, bu evde Öykü için bir oda hazırlıyor. Bunu duyan Öykü mutluluktan havalara uçuyor. Fragmanın sonunda şok bir gelişme yaşanıyor. Asu, Öykü'nün karşısına çıkıyor.

Kızım'ın 8. bölümünde hastalığını Demir'den uzun süredir saklayan Öykü, doktorun işe karışmasıyla çareyi kaçmakta buluyor. Sosyal Hizmetler görevlileri Öykü'nün yaşam şartlarını kontrol etmeye geliyor. Demir, sonunda Öykünün sırrını öğreniyor.

KIZIM 9. BÖLÜM 1. FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN:

KIZIM 9. BÖLÜM 2. FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN:

KIZIM 8. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN: