Kızım 9. bölüm 3. fragmanı yayınlandı! Öykü, annesiyle karşılaşıyor

Kızım'ın 9. bölüm 3. fragmanında Demir, Öykü için yeni bi ev tutuyor. Büyük sevinç yaşayan Öykü'yü farklı bir sürpriz daha bekliyor. Asu, Öykü'nün karşısına çıkıyor.

Yayınlanma Tarihi: 14.11.2018 14:37
Değiştirme Tarihi: 11.12.2018 13:14

Öykü'nün hastalığını öğrenen Demir adeta yıkılıyor.Kızım 9. bölüm ilk fragmanında Demir'in Öykü için güçlü kalmaya çalıştığı görülüyor. Öykü'nün takılıp düşmesi bile Demir'i çok tedirgin ediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kızım 9. bölüm 2. fragmanında Demir, Öykü'nün günlüğünü okuyor. Öykü'nün "İlaçlar çok pahalıymış, babamın o kadar parası yok" sözleri Demir'i gözyaşlarına boğuyor. Demir çareyi Uğur'un kapısını çalmakta buluyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Kızım 9. bölüm 3. fragmanında Demir'in Öykü'ye büyük bir sürprizi var. Yeni bir ev tutan Demir, bu evde Öykü için bir oda hazırlıyor. Bunu duyan Öykü mutluluktan havalara uçuyor. Fragmanın sonunda şok bir gelişme yaşanıyor. Asu, Öykü'nün karşısına çıkıyor.

Kızım'ın 8. bölümünde hastalığını Demir'den uzun süredir saklayan Öykü, doktorun işe karışmasıyla çareyi kaçmakta buluyor. Sosyal Hizmetler görevlileri Öykü'nün yaşam şartlarını kontrol etmeye geliyor. Demir, sonunda Öykünün sırrını öğreniyor.