Yayınlanma Tarihi: 16.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 11.12.2018

Kızım 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Öykü Günlüğüne Ne Yazdı? Demir yıkıldı

Kızım’ın yeni bölüm 2. fragmanında Öykü’nün günlüğünü okuyan Demir gözyaşlarına boğuluyor. Kızım bu akşam 20:00’de TV8’de ekrana gelecek. 9. bölümde neler olacak? Kızım’ın 8. bölümünde neler yaşanmıştı?Kızım’ın 9. bölümünden 3 fragman yayınlandı. Öykü'nün hastalığını öğrendikten sonra, Demir için artık hiçbir şey eskisi olmayacak. Güçlü olmaya çalışan Demir, bu durumla bakalım nasıl baş edecek?

 Yaşadıklarını günlüğüne yazan Öykü’nün satırları Demir’i adeta perişan edecek. “Sulu boya bile alamıyoruz ki biz…” satırlarını okuduktan sonra gözyaşlarına boğulan Demir, para sorununu aşmanın yollarını arayacak.

Öykü mutlu olsun diye her şeyi yapmaya hazır olan Demir, yeni bir ev kiralayacak. Kızım'ın yeni bölümünde Öykü bu sürpriz karşısında çok mutlu olacak. Demir ile Öykü arasındaki bağ her geçen gün güçlenirken Asu’nun bir anda karşılarına çıkışıyla bakalım neler olacak?

KIZIM 9. BÖLÜM 1. FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN:

KIZIM 9. BÖLÜM 3. FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN:

Kızım 8. Bölümde neler yaşanmıştı?

Kızım 8. bölümde hastalığını Demir'den uzun süredir saklayan Öykü, doktorun işe karışmasıyla çareyi kaçmakta buluyor. Sosyal Hizmetler görevlileri Öykü'nün yaşam şartlarını kontrol etmeye geliyor. Demir, sonunda Öykünün sırrını öğreniyor.