Yayınlanma Tarihi: 05.12.2018 | Değiştirme Tarihi: 11.12.2018

Kızım 12. bölüm fragmanı izle! Asu, Öykü'nün velayetini mi alıyor?

Kızım'ın 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Kızım'ın yeni bölümüne Öykü'nün velayet davası damga vuruyor. Demir eve gelen mahkeme kağıdını görünce şoke oluyor. Bakalım Asu, Öykü'nün velayetini alabilecek mi?Kızım'da bu hafta da olaylar durulmuyor. Öykü'yü almaya kararlı olan Asu, bu defa da mahkeme yoluyla Demir'in karşısına çıkıyor. Demir bu durum karşısında çaresiz kalıyor. Fragmanın sonunda Asu'nun Demir'e, "Akşam Öykü'ye söylemeyi unutma" demesi dikkat çekiyor. Öfkelenen Demir, bakalım bu durum karşısında neler yapacak?

Kızım'ın 11. bölümün özeti;

Öykü birdenbire annesi olarak karşısına çıkan Asu konusunda şaşkın ve öfkelidir. Kendisini neden terk edip gittiğini ve neden birdenbire çıkıp geri geldiğini merak eden Öykü'nün sorularına karşı Asu hazırlıksız yakalanır.

Cemal ve Asu'nun planları kusursuzca işlerken, Öykü'ye dedesinden gelen gizemli mektup durumları ne yönde değiştirecektir? Bu beklenmedik gelişme Demir'in ne tür adımlar atmasına neden olacaktır?

Öykü ile daha çok vakit geçirmesi gerektiğini düşünen Asu, Öykü'yü kendisiyle birlikte dışarı çıkmaya zorlar ve karşısında Candan'ı bulur. Kızım'da Candan'ın meydan okuyuşuna karşı Asu nasıl karşılık verecektir?

KIZIM 12. BÖLÜM FRAGMANI İZLE: