Yayınlanma Tarihi: 19.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 11.12.2018

Kızım 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Asu, Öykü'ye annesi olduğunu söylüyor

Demir ve Öykü arasındaki bağlar gittikçe güçleniyor, Demir Öykü'nün mutlu olması için elinden geleni yapıyor. Birden ortaya çıkan Asu, 10. bölüm fragmanında bombayı patlatıyor.Kızım'ın 9. bölümünde neler yaşandı?

Öykü'nün hastalığını öğrendikten sonra, Demir için artık hiçbir şey eskisi olmayacaktır. Onun için eskisinden daha da zorlu bir yaşam savaşı başlamıştır. Para meselesini çözmek için aldığı riskleri arttıran Demir, yeniden tehlikeli bir maceranın içinde bulur kendini.

Acaba, bu kez müze işindeki kadar şanslı olacak mıdır? 

Kızım'da Candan, Öykü'nün hastalığını öğrendikten sonra derin bir açmazda bulur kendini. Candan'ın hissettiği acı, aceleyle birtakım kararlar almasına neden olur. Candan'ın bu yönelişi, Demir ve Öykü için Candan'ın olmadığı bir yaşamın habercisi mi olacaktır?

Gittikçe derinleşen alkol sorununun pençesinde boğuşan Asu, para kazanmak için yeni yollar dener. Suça bulaşmadan para kazanmaya çalışan Asu, hayattan yeni bir darbe daha alır.  Cemal, Asu'ya bir kez daha yardım eder. Bu süreçte, Cemal ve Asu'nun ilişkisinde ne tür değişimler gerçekleşecektir?

"Mertcan'a verecek prenses kızım yok benim!"

Kızım 10. bölüm fragmanında Öykü, okulda tiyatroya katıldığını, Pamuk Prenses olacağını söyleyince, Demir prensin kim olduğunu soruyor. Prensin Mertcan olacağını öğrenen Demir, Öykü'yü prenseslikten vazgeçirmeye çalışıyor.

Asu yine Demir ve Öykü'nün kapısını çalar. Şaşkınlıkla kapyı açan Demir, Asu'nun söyledikleri karşısında adeta şok olur; "Öykü ben senin annenim, seni almaya geldim."

Demir şimdi ne yapacak? Kızım'ın merakla beklenen 10. bölümü cuma 20:00'de TV8'de...