Yayınlanma Tarihi: 21.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 21.11.2018

Kızım 10. Bölüm 3. fragmanı yayınlandı! Demir’den Candan’a itiraf

Kızım’ın 10. Bölümü Cuma 20:00’de TV8’de ekrana gelecek. Kızım'ın yeni bölümünden 3. fragman yayınlandı. Demir’in Candan’a itirafı fragmana damga vuruyor. Bakalım Candan ne yapacak?Kızım 10. bölüm 3. fragmanında Uğur, Demir'e iş buluyor ama her zamanki gibi yine yasak olan korsan taksicilik... Çıktığı işte çocuk sahibi olmayı bekleyen bir çifti hastaneye yetiştiren Demir, çocuklarının ismini Öykü koymalarını istiyor. Candan'ın gideceğini anlayan Demir duygularını artık daha fazla saklayamıyor ve ona ihtiyacı olduğunu itiraf ediyor.

Kızım 10. bölüm fragmanında Asu yine Demir ve Öykü'nün kapısını çalar. Şaşkınlıkla kapyı açan Demir, Asu'nun söyledikleri karşısında adeta şok olur; "Öykü ben senin annenim, seni almaya geldim."

Öykü, okulda tiyatroya katıldığını, Pamuk Prenses olacağını söyleyince, Demir prensin kim olduğunu soruyor. Prensin Mertcan olacağını öğrenen Demir, Öykü'yü prenseslikten vazgeçirmeye çalışıyor.

Kızım 10. bölüm 2. tanıtımında Demir, Asu'nun ortaya çıkıp Öykü'yü alacağını söylemesinden dolayı endişeli. Asu ve Öykü nereye gidiyor, Asu gerçekten de Öykü'yü Demir'den alacak mı? Tüm bu sorular Kızım'ın 10. bölümünde cevap bulacak.

Kızım 10. bölümüyle cuma 20:00'de TV8'de!

KIZIM 10. BÖLÜM 1. FRAGMAN:

 

 

KIZIM 10. BÖLÜM 2. FRAGMAN: