Kızı Edis ile öpüşürken yakalanmıştı! Selami Şahin'den bomba açıklama

Selami Şahin'e ünlü popçu Edis'in kızı İrem Şahin ile öpüşmesinin sorulmasının üzerine, ünlü sanatçının olay yaratan açıklama geldi. Şahin, "Çocuklarım büyüdü onların hayatına karışmıyorum. Evlatlarım benimle arkadaş gibidirler. Onlar karar verir ben ise sadece karşılarım." açıklamalarında bulundu

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2022 10:22
Değiştirme Tarihi: 21.01.2022 10:24

Yeni albüm için kolları sıvayan usta müzisyen Selami Şahin, önceki gün Etiler'deydi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şahin, popçu Edis'in kızı İrem Şahin ile olan öpüşme fotoğrafının hatırlatılması üzerine, "Çocuklarım büyüdü onların hayatına karışmıyorum. Evlatlarım benimle arkadaş gibidirler. Onlar karar verir ben ise sadece karşılarım." ifadelerini kullandı.

"SAHNEYE ÇIKIYORSA ONA GÖRE GİYİNMELİ"

Son zamanların tartışma konusu haline gelen kadın sanatçıların transparan kıyafetler tercih etmelerine değinen Selami Şahin, "Her şey tadında güzel. Sahneye çıkıyorsa ona göre giyinmeli. Oraya gelen kıyafete değil, sese geliyor o yüzden açık saçık olmamalı." dedi.

NE OLMUŞTU?

Popçu Edis, geçtiğimiz haftalarda bir kadınla öpüşürken yakalandı. Edis Görgülü'nün öpüştüğü kişinin Selami Şahin'in kızı Meryem İrem Şahin olduğu ortaya çıktı. İrem Şahin'in yakın çevresinden yapılan açıklamada ise, "Edis ile yakın arkadaşlar" denildi.

İlgili Sayfalar: Magazin