Kız arkadaşının evine izinsiz giren yapımcı suçu kediye attı: Beni hipnoz etti

Kız arkadaşı H.A.'nın evine izinsiz girmekle suçlanan yapımcı Volkan Savaşçı, verdiği ifadede eve, kediye kum ve mama götürmek için girdiğini, kedinin kendisini hipnoz ettiğini söyledi. Savaşçı, ' Eve, kediye kum ve mama götürmek için girdim. Kedi beni hipnoz mu etti bilmiyorum. Kedinin alnında bir beyazlık vardı. Ona takılmıştım' dedi.

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2021 12:30
Değiştirme Tarihi: 29.05.2021 12:30
Kız arkadaşının evine izinsiz giren yapımcı suçu kediye attı: Beni hipnoz etti

Sabah'tan Dilek Yaman Demir'in haberine göre, reklam filmi yapımcısı Volkan Savaşçı, kız arkadaşı H.A. evde yokken iddiaya göre posta kutusundaki yedek anahtarları alıp içeri girdi.

4 saat orada kaldığı beliritlen Savaşçı, öncesinde de arkadaşı F.K.'yı buraya çağırdı. Volkan Savaşçı'ıy evde gören genç kadın ise büyük bir şok yaşadı. 

Polisi arayarak yardım isteyen kadının ihbarı sonrası yapımcı gözaltına alındı. H.A, Savaşçı'nın eve hırsızlık için girdiği iddiasıyla şikayetçi oldu. Yapımcı, 'Bina veya eklentisi içinde hırsızlık' suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Savaşçı ifadesinde, genç kadının evindeki kediye kum ve mama götürmek için için gittiğini, eşyalarının zaten bu evde olduğunu ve amacının hırsızlık olmadığını anlattı. Arkadaşı F.K.'yi aradığını kabul eden Savaşçı, "Kedi beni hipnoz mu etti bilmiyorum. Kedinin alnında bir beyazlık vardı. Ona takılmıştım. Uyuşturucu madde içmedim" diyerek kendisini savundu.