Kız arkadaşının bakışları olay yaratmıştı! Jeff Bezos’tan Leonardo DiCaprio’ya imalı mesaj

Jeff Bezos ile kız arkadaşı Lauren Sanchez, geçtiğimiz hafta Los Angeles'taki bir galada oyuncu Leonardo DiCaprio ile karşılaştı. Sanchez ile DiCaprio ayaküstü sohbet ederken, kadının DiCaprio'ya hayran hayran baktığı anlar da sosyal medya büyük olay yarattı. Konuyla ilgili sosyal medyada sayısız paylaşım yapılırken, Jeff Bezos espri malzemesi oldu. Konuşulanlar üzerine Jeff Bezos, Twitter hesabından 'tehditte' bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2021 13:26
Değiştirme Tarihi: 09.11.2021 13:26

Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Bay Leo, sizin kız arkadaşınızı çalan adam” yorumları yaparken Bezos da esprili bir dille tartışmaya dahil oldu. Bazı kullanıcılar ise, “Jeff, Amazon Prime’daki bütün Leo filmlerini kaldıracak” ve “Leo Amazon Prime üyeliğini kaybedecek” yorumlarını yaptı.

Bezos, videonun yoğun bir şekilde paylaşılması üzerine üzerinde, “Tehlike! Dik kayalık, ölümcül düşme riski” yazan bir tabela önünde çekilmiş fotoğrafını yayınladı. Bezos fotoğrafın üstüne ise, “Leo, buraya gelsene, sana bir şey göstereceğim…” ifadesini yazdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

LA County Museum of Art’ın düzenlediği Art+Film Gala isimli etkinlikte DiCaprio’nun yanı sıra yönetmen Steven Spielberg, şarkıcı Miley Cyrus ve oyuncu Jared Leto gibi isimler vardı.

2019’DAN BERİ BERABERLER

2019 yılının başından beri Sanchez ile ilişkisini duyuran Bezos aynı dönemde 25 yıllık evliliğini sonlandırmıştı.

Bezos’un Sanchez’e gönderdiği cinsel içerikli mesajların ortaya çıkması sonrasında Bezos ve eşi MacKenzie Scott boşanmıştı. Bu boşanmanın ardından kendini hayır işlerini adayan Scott dünyanın en zengin insanlarından biri oldu.

İlgili Sayfalar: Magazin