Kız arkadaşına şiddet uyguladığı iddia edilmişti... Sıla'dan Özer Arkun açıklaması: Arkadaşlığımı bitirdim

Rubato grubunun solisti ünlü müzisyen Özer Arkun'un, evlilik arifesinde olduğu kız arkadaşı B.Y.'ye şiddet uyguladığı iddiası birçok haber sitesinde yer aldı. Olay, sosyal medyada geniş yankı buldu. Çok sayıda kullanıcı, kadına şiddettin bir yenisinin daha yaşanmış olmasından dolayı öfkeliydi. Özer Arkun ile bazı projelerde bir araya gelmiş olan ünlü şarkıcı Sıla'dan da bu olay sonrası flaş bir hamle geldi. Sıla, sosyal medyadan yaptığı Özer Arkun açıklaması ile, 'Profesyonel ve arkadaşlık ilişkimi bitirdim' dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 09.07.2020 17:45
Değiştirme Tarihi: 09.07.2020 17:45
Kız arkadaşına şiddet uyguladığı iddia edilmişti... Sıla'dan Özer Arkun açıklaması: Arkadaşlığımı bitirdim

Rubato solisti Özer Arkun'un kız arkadaşı B.Y.,'ye şiddet uyguladığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. 

Çok konuşulan olay sonrası, Arkun ile uzun yıllar aynı sahnede performans sergilemiş olan şarkıcı Sıla'dan açıklama geldi. 

Sıla, “Bugün müzisyen arkadaşım Özer Arkun’un bir kadına karşı işlediği şiddet suçunun haberini aldım. Bu kadar yakınımda, yıllardır birlikte işlere imza attığımız ve şiddetin emaresini görmediğim birinin yaptıkları karşısında hayret, dehşet, şaşkınlık, üzüntü ve öfke içindeyim. ‘Ama’, ‘Fakat’ demeden mağdur kadının tarafında olduğumu, elimden ne gelirse de yapmaya hazır olduğumu, Özer Arkun’la profesyonel ve arkadaşlık ilişkimi bitirdiğimi de kamuoyu ile paylaşmak isterim.

Şiddet, hiç ummadığımız yerlerden çıkıp bizi şaşırtmaya devam edecek belli ki… Bize düşen dilsiz şeytanlara dönüşmemek…” ifadelerini kullandı. 

Haber ile ilgili metin girin!.